حوادث وی‍ژه پرتلفات بیش از 412 مصدوم برجای گذاشت

به گزارش خبرگزاری مهر، براساس اعلام مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کشور، در 107 حادثه ويژه رخ داده طی هفته گذشته منجر به اعزام 182 آمبولانس و بیش از 360 تکنسین اورژانس پیش بیمارستانی به محل حوادث شد.

برپایه این گزارش، نیروهای امدادی اورژانس 115 پس از ارائه خدمات پزشکی به مصدومان، 412 نفر را جهت دریافت مراقبتهای تخصصی بیشتر به مراكز درمانی منتقل کردند.

مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کشور به هموطنان توصیه کرد: با تهیه کیف کمک های اولیه در وسیله نقلیه و منزل خود برای مقابله با حوادث احتمالی آماده باشید.

این مرکز از هموطنان درخواست کرد: هنگام رخداد هر حادثه ای در صورت وجود مصدوم از اورژانس 115 کمک بخواهید. در صورت تماس با شماره 115 ، برای کمک به مصدوم یا بیمار شرح حال اولیه را به کارشناس مربوطه ارائه کرده و برای کاهش زمان حضور کارشناسان اورژانس 115 بر بالین بیمار، در اعلام نشانی محل حادثه یا منزل از علایم واضح و نشانه های مشخص در مسیر استفاده کنید( مانند مسجد، چهارراه، تابلو بزرگ مغازه ها یا ادارات)، از ازدحام در محل حادثه خودداری کرده و از رانندگی در خطوط ویژه نیروهای امدادی خودداری نموده و مسیر خودروی امدادی را باز نگه دارید.

 

منبع: خبرگزاري مهر اخبارسلامت ایمنی و محیط زیست‌ HSEحوادث ويژهفوريت هاي پزشكيمصدومنيروهاي امدادي جاده


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

7724

تعداد اعضا

1957

بازدید امروز

4893

بازدید دیروز

0

متخصصین آنلاین

26

میهمان آنلاین

23389705

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA