تبلیغات هزینه نیست ، سرمایه گذاری است !

 

امروزه مدیران کار آمد، این جمله را یک شعار نمیدانند! بلکه تبلیغات در دنیای رقابتی امروز، برای کسب موفقیت، از یک انتخاب ساده اختیاری ، به یک اجبار تبدیل شده است. اگر یک مقدار ریزبینانه تر نیم نگاهی به شرکت های بزرگ در دنیا و همچنین در کشور خودمان بیندازید، متوجه می شوید که در ذهن مردم شرکت های بزرگ، شرکتهایی هستند که بیشتر دیده می شوند. یعنی بیشتر تبلیغ می کنند و همیشه تبلیغ می کنند و یا به بیان بهتر همیشه تبلیغ شرکتهای بزرگ و موفق دیده می شود. بنابراین شما هم اگر می خواهید سازمان / شرکت / فروشگاه / متخصص / مهندس / مشاور و ... بزرگ و شناخته شده و معتبری باشید، یکی از مهمترین راههای آن، تبلیغ مناسب خدمات، محصولات، و توانمندیهای خودتان هست تا دیگران شما را درست و کامل بشناسند.

شاید بدین ترتیب به ذهن برسد رسانه ای مثل تلویزیون صرف نظر از هزینه های تبلیغاتی بسیار بالا، بهترین محل برای تبلیغات شما باشد. اما بر اساس اصول بازاریابی و تبلیغات همیشه این مورد صادق نیست. دلیل آن هم این است شما باید در جایی به تبلیغات بپردازید که بیشتر بازدیدکنندگان آن تبلیغ، مخاطبان محصولات، خدمات یا توانمندیهای شما باشند. بدین معنی که بازدیدکنندگان باید به محصولات، خدمات و یا توانمندیهای شما نیاز داشته باشند که با دیدن تبلیغ شما، احتمال برقراری تماس با شما وجود داشته باشد.

حال شما فرض کنید در تلویزیون با مبلغ بسیار بالایی اقدام به تبلیغ نموده اید. آن هم به مدت طولانی (مثلا یک دقیقه) و 20 بار هم در ساعات مختلف روز از تلویزیون پخش شود. یعنی در کل 20 دقیقه امکان دیدن تبلیغ شما توسط مخاطبان وجود خواهد داشت. فکر می کنید چند درصد از مخاطبان شما (متخصصان، علاقه مندان، شاغلان و دانشجویان با رشته ها و مشاغل مرتبط با HSE) در آن مدت تبلیغ (20 دقیقه در روز) تبلیغ شما را می بینند ؟ و آیا بازخورد مناسبی می تواند داشته باشد یا خیر ؟!

حال به تبلیغ در سایت مرجع متخصصان سلامت، ایمنی و محیط زیست (HSE) فکر کنید...

سایتی که طبق آمار تا کنون بطور میانگین بیش از 200.000 بازدید در ماه یعنی در حدود 7.000 بازدید در هر روز دارد که مخاطبان و بازدیدکنندگان این سایت، همان مخاطبان تبلیغات شما (متخصصان، علاقه مندان، شاغلان و دانشجویان با رشته ها و مشاغل مرتبط با HSE) می باشند. که اگر فرض کنیم حداقل 2.000 بازدید از تبلیغ شما در این سایت در هر روز انجام گیرد، این تعداد ماهانه به حدود 60.000 بازدید ماهیانه از تبلیغ شما میرسد، که می تواند تاثیر شگرفی در فعالیت شما داشته باشد، آن هم با مبلغی بسیار ارزان و مناسب!

همچنین به علت اینکه این سایت ، دارای بخش های متنوع علمی و فرهنگی از قبیل بخش قطره ای از دریای HSE، اخبار، استخدام و همایشهای تخصصی مرتبط با HSE، لینکها ، دوستیابی / همکاریابی و ... بوده و به صورت مرتب توسط مدیران سایت به روز می گردد، دارای رتبه بسیار بالایی در موتورهای جستجو از قبیل Google  و Yahoo و ... می باشد و همچنین در صفحه اول یافته ها در جستجوی اکثر کلمات کلیدی مرتبط با HSE قرار گرفته است و به همین دلیل هم طبق آمار، ماهیانه بالغ بر 70 نفر متخصص جدید عضو این سایت تخصصی می شوند و از خدمات آن بهره مند می گردند.

نکته قابل توجه دیگر آنکه استقبال متخصصان از این سایت به صورتی می باشد که طبق آمار بطور میانگین در هر لحظه از روز بیش از 80 نفر متخصص آنلاین در حال بازدید از سایت می باشند.

خدا را باید شاکر بود از این بابت که همه این اتفاقات خوب که در بالا ذکر شد در زمانی در حال انجام است که سالهای اندکی از شروع به کار سایت می گذرد و سایت مرجع متخصصان HSE دوران رشد خود را سپری می کند! که مطمئنا با استعانت از پروردگار، با ایجاد برنامه های جدید و گسترش خدمات سایت در فازهای بعدی که مدیران سایت دائما در حال برنامه ریزی آن می باشند، این سایت روز به روز از استقبال پرشورتری نیز برخوردار خواهد شد.

لازم به ذکر است که علت پایین بودن مبالغ تبلیغ در سایت مرجع متخصصان HSE ، تمرکز مدیران سایت بر مرجع بودن و ایجاد فضای رقابتی تخصصی و مطمئن می باشد تا کسب درآمدهای هنگفت !

 

شما هم همین امروز تصمیم بگیرید و اقدام نمایید
تا تاثیر تبلیغات اینترنتی در فضایی تخصصی را لمس نمایید!

 شماره تماس جهت درج آگهی در سایت :

021-55407152تبلیغات در سایت


 


8179

تعداد اعضا

2138

بازدید امروز

7254

بازدید دیروز

0

متخصصین آنلاین

171

میهمان آنلاین

24870880

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA