8 نفر در زلزله بوشهر قطع نخاع شده‌اند

 

ایلنا: معاون آمادگی و مقابله سازمان مدیریت بحران وزارت کشور با‌ اشاره به آخرین وضعیت مصدومان زلزله بوشهر، گفت: حدود 46 نفر همچنان در بیمارستان بستری هستند و متاسفانه حدود 8 نفر قطع نخاع شده اند كه همه تحت درمان هستند.

مرتضی اکبرپور در گفت‌وگو با ایلنا با اعلام این مطلب، اظهار كرد:‌ مسئولان محلی فعالانه در منطقه زلزله زده حضور دارند و دستگاه‌های اجرایی نیز به خوبی اقدامات لازم را انجام می‌دهند و تاکنون مشکل خاصی به ما گزارش نشده است.

وی در پاسخ به این سوال كه چه تعداد واحد مسكونی تخریب شده است، افزود: به دلیل پس لرزه های زیادی که رخ داده است منازلی که در اولین زلزله زیاد خسارت ندیده بودند و امید به بازسازی آنها وجود داشت متاسفانه مجددا دچار آسیب شده اند ازهمین رو آمار دقیقی در این زمینه هنوز اعلام نشده است.

اکبرپور همچنین در مورد بازسازی واحد های مسکونی تخریب شده گفت: به دلیل گرم بودن هوا درآن مناطق و همچنین به دلیل سیلاب هایی که در شنبه، کاکی و خرنوج رخ داد عملیات ساخت و ساز و بازسازی واحد های مسکونی به تعویق افتاده است، اما با این وجود آوار برداری در مناطق مرتب در حال انجام است.

معاون آمادگی و مقابله سازمان مدیریت بحران وزارت کشور، افزود: به خاطر آب گرفتگی حتی مجبور شدیم چادرها را جا به جا کنیم و حتی چادرهای جدید در اختیار مردم بگذاریم.

 

منبع : ILNA.IRاخبارسلامت ایمنی و محیط زیست‌ HSE‌زمین لرزهزلزلهبوشهرموسسه ژئوفیزیك دانشگاه تهرانریشتربهدا شت‌ خسارتمرگ و میر‌ قطع نخاع


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

6868

تعداد اعضا

4721

بازدید امروز

4908

بازدید دیروز

0

متخصصین آنلاین

8

میهمان آنلاین

22077683

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA