دریافت گواهی ایمنی برای کارگران ساختمانی اجباری می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری سید هادی ساداتی بعد از ظهر امروز در اولین همایش ایمنی کارگران ساختمانی در مازندران اظهار داشت: همه روزه در بخش کارگری شاهد حوادث دلخراشی در بخش کارگری هستیم.

وی تصریح کرد: هر روز یک حادثه ساختمانی منجر به فوت در کشور از گوشه و کنار به دست می‌آید که عموما در بخش کارگران ساختمانی است.

مسئول انجمن صنفی کارگران ساختمانی مازندران گفت: مازندران دارای ساخت و ساز بالایی است و هستند استان‌هایی که یک پنجم نیروی کارگری مازندران را دارند ولی تعداد حوادث کارگری آنها بسیار بیشتر از مازندران است.

وی اضافه کرد: 99 درصد حوادث مربوط به مردان است و از ساعت 10 صبح به بعد و شدت وقوع حوداث سنگین است.

ساداتی ادامه داد: برای آموزش برنامه آموزش ایمنی را در کشور تدوین ‌کنیم و آموزش‌های ایمنی که انجام نمی‌شود را به طور جدی باید پیگیری کنیم.

این مسئول انجمن کارگران ساختمانی در ادامه برای اجرایی شدن برنامه ایمنی در کارگاه‌های ساختمانی گفت: بر اساس برنامه‌ریزی کارگران ساختمانی که دارای گواهی ایمنی هستند در اولویت بیمه قرار می‌گیرند و در کنار کارت‌های مهارت کارگری داشتن گواهی ایمنی کار نیز الزامی می‌شود.اخباراخبار ایمنیاخبار سلامتدریافت گواهی ایمنی برای کارگران ساختمانی اجباری می‌شودکانون انجمن صنفی کارگران ساختمانیدریافت گواهی ایمنیکارگران ساختمانیکارگاه های ساختمانی


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

6284

تعداد اعضا

1296

بازدید امروز

6726

بازدید دیروز

0

متخصصین آنلاین

179

میهمان آنلاین

17072119

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA