آزمون تعیین سطح نبوش بصورت آنلاین و رایگان

به گزارش مرجع متخصصان سلامت، ایمنی و محیط زیست (HSEexpert) آزمون تعیین سطح نبوش برای تمامی علاقه مندان به دوره ها و آزمونهای نبوش در سراسر کشور بصورت آنلاین و رایگان در سامانه جدیدی که اخیرا راه اندازی شده است، به زودی توسط شرکت HSE Arya برگزار خواهد شد.

با توجه به درخواست گسترده علاقه مندان به شرکت در دوره های نبوش و مشاوره های فراوان کارشناسان واحد آموزش شرکت HSE Arya در مورد اینکه کدام دوره یا کدام سطوح دوره های نبوش برای شرکت کنندگان با شرایط مختلف مناسب است، این شرکت تصمیم به برگزاری سلسله آزمون های تعیین سطح برای کمک هرچه بیشتر به این عزیزان گرفته است.
 
با شرکت در این آزمون، می توانید سطح خود را مورد سنجش قرار دهید و در انتخاب دوره های مورد نظر و کسب نمرات قبولی، قدم های محکم تری بردارید.
 
نکته قابل توجه دیگر در مورد این آزمون این است که نتایج آزمون صرفا برای خود شرکت کننده و در اکانت شخصی او قابل نمایش خواهد بود و به سایر شرکت کنندگان نشان داده نخواهد شد.
 
علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و قرارگیری در روند برگزاری آزمون، حداکثر تا 10 مهرماه در یکی از دو کانال زیر عضو شوند. اطلاعرسانی های بعدی آزمون از این طریق انجام خواهد شد.
 
 
نرم افزار بله:
https://ble.ir/neboshleveltest

نرم افزار تلگرام:
https://t.me/neboshleveltest
 
 
 
 
 
 
 

 hseexpert , hse arya , نبوش , دوره های نبوش , nebosh , آزمون تعیین سطح , آزمون تعیین سطح نبوش


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

8179

تعداد اعضا

2020

بازدید امروز

7254

بازدید دیروز

0

متخصصین آنلاین

103

میهمان آنلاین

24870762

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA