آماده‌باش ستاد مدیریت بحران برای چهارشنبه سوری

به گزارش مرجع متخصصان سلامت، ایمنی و محیط زیست (HSEexpert) حامد یزدی مهر دراین‌باره گفت: توصیه اکید و ویژه مدیریت بحران به والدین این است که با توجه به خطرآفرینی مواد محترقه از حضور فرزندان در مراسم‌های آتش بازی خودداری کنند.

یزدی مهر با بیان اینکه روشن کردن آتش در اختیار افراد است اما اطفای حریق آن تحت کنترل افراد نیست، گفت: جوانان در این زمینه توجه لازم را داشته باشند که استفاده از مواد محترقه و آتش زا می‌تواند به صدمات جبران ناپذیری ختم شود.
وی با تاکید بر اینکه مواد محترقه بسیار خطرآفرین بوده و نگهداری این مواد در منزل خطرناک است، گفت: به همه افراد توصیه می‌شود از پرتاب این مواد به سمت خودروها و افراد، قرار گرفتن آنها در کنار حرارت و در جیب یا دست افراد ایجاد انفجار و اشتعال می‌کند خودداری کنند و در صورت هرگونه حادثه‌ای ابتدا افراد مسن و کودکان از محل حادثه دور شده و بلافاصله با نیروهای امدادی تماس گرفته شود.
مدیرکل مدیریت بحران استان تهران افزود: شهروندان با مراجعه به محل‌هایی که شهرداری‌ها برای همین منظور در نظر گرفته‌اند می‌توانند چهارشنبه پایان سال ایمن و بی خطری را داشته باشند. همچنین بدون شک آموزش و ارتقا آگاهی‌ها منجر به کاهش آمار حوادث می‌شود و امیدوار هستیم با همکاری و همیاری شهروندان، چهارشنبه‌سوری را بدون حادثه پشت سر بگذاریم.
 
 
 
HSEexpert.com


اخبار HSEخبر HSEاخبار ایمنیHSEexpert.comآماده باشمدیریت بحرانچهارشنبه سوری


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

7965

تعداد اعضا

3142

بازدید امروز

4584

بازدید دیروز

0

متخصصین آنلاین

44

میهمان آنلاین

23723472

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA