مرگ تلخ کارگر در حال تعمیر آسانسور

به گزارش مرجع متخصصان سلامت ، ایمنی و محیط زیست (HSEexpert)  طی تماس کارگران یک ساختمان در حال بازسازی با سامانه 125 و اطلاع رسانی این حادثه ، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 18 به همراه گروه امداد و نجات 13 با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران ، ساعت 11:55 ظهر روز گذشته خود را به خیابان کریمخان زند ، خیابان آبان جنوبی (شهید عضدی) ، خیابان ورشو رساندند.

احمد عبدولی فرمانده آتش نشانان اعزام شده به محل حادثه در این باره گفت : در یک ساختمان 6 طبقه در حال بازسازی و تعمیر، یکی از کارگران که در طبقه ششم مشغول تعمیر و راه اندازی آسانسور بود بین دیواره چاهک و کابین آسانسور گرفتار شده بود.
وی در ادامه افزود : در زمان رسیدن نیروهای آتش نشانی کارگر جوان کاملا بی هوش بود که آتش نشانان بی درنگ با استفاده از تجهیزات مخصوص امداد و نجات ، جرثقیل دستی و ابزار هیدرولیکی بین کابین آسانسور و دیواره فاصله ایجاد کرده و کارگر جوان را رهاسازی کردند.
این فرمانده آتش نشانی اضافه کرد : نیروهای آتش نشانی در ادامه ، کارگر 21 ساله تبعه افغان را برای انجام معاینات پزشکی تحویل امدادگران اورژانس دادند که متاسفانه پس از انجام معاینات مشخص شد مرد جوان در همان لحظات اولیه بروز حادثه ، جان باخته است.
کارشناسان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران همواره به شهروندان توصیه می کنند حتما برای تعمیر، سرویس و یا راه اندازی مجدد آسانسور از تعمیرکاران با تجربه استفاده کنند و تعمیرکاران نیز حین انجام امور مربوطه ، اصول ایمنی را رعایت کنند تا دیگر شاهد این گونه حوادث تلخ نباشیم.
 
 
 
HSEexpert.com


اخبار HSEخبر HSEاخبار ایمنیHSEexpert.comمرگ کارگرتعمیر آسانسور


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

8221

تعداد اعضا

805

بازدید امروز

5227

بازدید دیروز

1

متخصصین آنلاین

1

میهمان آنلاین

25032733

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA