بر اثر مسمومیت با گاز مونوکسید کربن در خراسان رضوی چهار نفر جان خود را از دست دادند

به گزارش مرجع متخصصان سلامت، ایمنی و محیط زیست (HSEexpert) محمد علیشاهی اظهار کرد: طی شبانه روز گذشته بر اثر مسمومیت با گاز مونوکسید کربن در خراسان رضوی چهار تن جان خود را از دست دادند و ۲۰ نفر نیز دچار مسمومیت شدند.
مسئول روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان این که این حوادث گازگرفتگی در هشت حادثه جداگانه در شهرستان‌های خراسان رضوی رخ داده است اظهار کرد: سه مورد از این حوادث گازگرفتگی در خیابان‌های کشاورز یک، توس ۸۷، گلبو ۲۹ در مشهد، یک مورد در روستای قطار گز در شهرستان خواف، یک مورد در گمرک شهرستان سرخس، یک مورد در شهرک صنعتی چناران، یک مورد در روستای فدافن شهرستان کاشمر و یک مورد در روستای فرمان آباد شهرستان تایباد رخ داده است.
وی ادامه داد: در پنج مورد از این حوادث گازگرفتگی ۲۰ نفر دچار مسمومیت با گاز مونوکسید کربن شدند که هفت نفر از آنان را پرسنل فوریت‌های پزشکی در محل درمان کردند.
علیشاهی گفت: ۱۳ نفر دیگر را اورژانس به بیمارستان‌های خاتم الانبیا تایباد، شهید هاشمی نژاد مشهد، ثامن الائمه چناران، شهید مدرس کاشمر و درمانگاه قاسم آباد خواف انتقال داد.
مسئول روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی مشهد افزود: گازگرفتگی نیز روز گذشته در خیابان کشاورز یک در مشهد یک فوتی، در توس ۸۷ مشهد ۲ مورد فوتی و در گمرک سرخس یک مورد فوتی بر جای گذاشت.
 
 
 
 
HSEexpert.com

 اخبار HSEخبر HSEاخبار ایمنیHSEexpert.comمسمومیت گاز مونو اکسید کربنخراسان رضوی


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

8042

تعداد اعضا

333

بازدید امروز

8742

بازدید دیروز

0

متخصصین آنلاین

1749

میهمان آنلاین

24152138

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA