آتش سوزی گسترده درشهرک صنعتی مبارکه اصفهان

به گزارش مرجع متخصصان سلامت، ایمنی و محیط زیست (HSEexpert) منصور شیشه فروش مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به آتش سوزی گسترده در شرکت تولید روغن موتور مبارکه گفت: ۱۰ گروه امدادی و آتش نشانی از شهر‌های مبارکه، بهارستان و اصفهان برای کنترل آتش سوزی به شرکت تولید روغن موتور خودرو در شهرک صنعتی مبارکه اعزام شده اند.
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری اصفهان هم گفت: ساعت ۱۰ و ۱۹ دقیقه امروز آتش نشانی مبارکه درخواست کمک کرد و ۶ دستگاه خودروی اطفای حریق از شهر اصفهان به محل حادثه اعزام شد.
فرهاد کاوه آهنگران گفت: کارخانه‌های اطراف تا شعاع ۲۰۰ متری تخلیه شده اند و عملیات خُنک سازی در حال اجرا است و ۲۰ گروه امدادی برای کنترل آتش در محل حضور دارند.
 
کارگران شرکت تولید روغن موتور مبارکه در سلامت کامل هستند
 
علیرضا حسینی فرماندار مبارکه گفت:‌ ساعت ۱۰ صبح امروز پس از گزارش حریق بلافاصله تیم‌های آتش‌نشانی به محل آتش‌سوزی شرکت تولید روغن موتور مبارکه فراخوان شدند.
او افزود: تمام مخازن این کارخانه پر از مواد شیمیایی است، هم‌اکنون حجم حریم بسیار بالا و گسترده است.
فرماندار مبارکه گفت:‌ مهار حریق با سرعت در حال انجام است تا آتش به صنایع‌ همجوار نفوذ نکند، در این حادثه هیچ اتفاقی برای کارگران نیفتاده و ‌همه کارگران در سلامت هستند.
 
۱۵ مصدوم در حادثه آتش‌سوزی شهرک صنعتی مبارکه 
 
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: ۹۰ درصد آتش سوزی در شهرک صنعتی مبارکه اطفا شده است. این حادثه ۱۵ مصدوم داشته که سه نفر از این مصدومان به بیمارستان منتقل شدند.
 
 
 
 
HSEexpert.com


اخبار HSEخبر HSEاخبار ایمنیHSEexpert.comآتش سوزیشهرک صنعتی مبارکهاصفهان


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

7963

تعداد اعضا

3717

بازدید امروز

5546

بازدید دیروز

0

متخصصین آنلاین

2

میهمان آنلاین

23694335

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA