موج جدید کرونا ، نباید موضوع کرونا را سطحی گرفت

به گزارش مرجع متخصصان سلامت، ایمنی و محیط زیست (HSEexpert) موج جدید کرونا در کشورهای مختلف وارد شده است که کشورهای اروپایی آن را تجربه می‌کنند پس این موضوع منحصر به کشور ما نیست.
نماینده مردم کلیمیان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: البته خدا را شاکریم که این سویه فعلی از امیکرون ضعیف‌تر است و امیدواریم که مرگ و میر کمتری داشته باشد، منتها بیشترین علت شیوع ویروس کرونا در وهله اول کسانی هستند که با واکسیناسیون موافق نبودند و واکسینه نشدند و آنها اغلب دچار بیماری حاد کرونا می‌شوند در این بین هم عده‌ای اندک وجود دارند که به دلیل نقص سیستم ایمنی واکسن در آنها اثرگذار نبوده است.
این عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نباید موضوع کرونا را سطحی گرفت و با آن برخورد سهوی داشت بلکه باید تمامی مسائل مربوط به کنترل بیماری از جمله فاصله گذاری اجتماعی و رعایت بهداشت و پروتکل‌های بهداشتی‌ انجام شود چون اگر تعداد مبتلایان به سویه جدید زیاد شود احتمال ایجاد جهش دیگر و بروز سویه خطرناک وجود دارد لذا از همه می‌خواهیم که ماسک زده و پروتکل‌ها را رعایت کنند.
 
 
 
 
 
HSEexpert.com
 
 
 
 
 
 
 

 اخبار HSEخبر HSEاخبار ایمنیHSEexpert.comموج جدید کرونارعایت پروتکل‌های بهداشتی


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

8179

تعداد اعضا

2217

بازدید امروز

7254

بازدید دیروز

0

متخصصین آنلاین

214

میهمان آنلاین

24870959

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA