حریق سوله لوازم الکترونیکی درکرج

به گزارش مرجع متخصصان سلامت، ایمنی و محیط زیست (HSEexpert) آتش سوزی سوله یک واحد صنعتی در منطقه ویژه اقتصادی با حضور عوامل آتش نشانی کرج و فرودگاه پیام بامداد امروز سه شنبه مهار شد.
 
مدیر کل دفتر مدیر عامل و روابط عمومی و امور بین المللی  پیام در تشریح این حادثه عنوان کرد:آتش سوزی سوله قطعات الکترونیکی متعلق به یکی از شرکت های تولیدی مستقر در این منطقه از ساعت ۱۰ شب آغاز که با اجرای عملیات، ساعت سه بامداد این آتش سوزی مهار شد.
 
عبدالرضا مسگری اضافه کرد: ۱۲ ایستگاه شهری و یک ایستگاه فرودگاهی در قالب ۳۰ دستگاه خودرو آتش نشانی برای مهار این آتش سوزی شرکت داشتند.
 
وی با بیان اینکه این آتش سوزی منجر به آسیب دیدگی جزئی  چند نفر از آتش نشانان شده اظهار کرد: علت آتش سوزی و میزان خسارت های وارد شده به این واحد تولید کننده تجهیزات الکترونیکی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی  پیام در دست بررسی است.
 
مسگری ضمن تشکر از تلاش های عوامل آتش نشانی برای مهار این آتش سوزی تصریح کرد: فلاح نژاد مدیر کل مدیریت بحران استانداری البرز و جمشیدی رییس سازمان آتش نشانی کرج در این عملیات حضور داشتند.
 
 
 


اخبار HSEخبر HSEاخبار ایمنیHSEexpert.comآتش سوزیواحد صنعتیکرج


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

7410

تعداد اعضا

3347

بازدید امروز

5154

بازدید دیروز

0

متخصصین آنلاین

239

میهمان آنلاین

22776859

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA