نجات مرد جوانی از عمق چاه

 به گزارش مرجع متخصصان سلامت، ایمنی و محیط زیست (HSEexpert)در پی وقوع این حادثه، شاهدان ساعت 21:29 دقیقه شب گذشته طی تماس تلفنی با سامانه 125، درخواست کمک فوری کردند که با هماهنگی ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 87 و گروه امداد ونجات 5 به منطقه یافت آباد، میدان سروستان روانه شدند.
علی فولادی افسر آماده منطقه 4 عملیات سازمان آتش نشانی تهران در این باره گفت: در قطعه زمین متروکه ای و در جنب سرویس بهداشتی عمومی، چاه جدیدی در مجاور چاه فاضلاب قدیمی حفر شده بود که مرد 22 ساله ای به هنگام گذر از این محل به دلیل تاریکی هوا ناگهان به عمق 8 متری چاه فاضلاب جدید سقوط کرد.
اودر ادامه افزود: آتش نشانان بلافاصله اقدام به ایمن سازی محل کرده و با استفاده از تجهیزات ویژه نجات، این مرد جوان را از درون چاه بیرون آوردند.
این افسرآماده آتش نشانی تصریح کرد: نیروهای آتش نشانی پس از خارج کردن این جوان از عمق چاه، وی را که به شدت ترسیده و نیز مصدوم شده بود، جهت مداوا و انتقال به بیمارستان، تحویل عوامل اورژانس دادند.
وی با اعلام این که علت بروز این حادثه از سوی کارشناسان آتش نشانی در دست بررسی است، اعلام کرد: محل حادثه جهت انجام اقدامات قانونی و بررسی آن تحویل عوامل انتظامی منطقه شد.
 
 
HSEexpert.com


اخبار HSEخبر HSEاخبار ایمنیHSEexpert.comمرجع متخصصان سلامتایمنیhse newsسقوطچاه


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

6946

تعداد اعضا

6439

بازدید امروز

6005

بازدید دیروز

0

متخصصین آنلاین

0

میهمان آنلاین

22346088

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA