اعزام نیرو و تجهیزات آتش‌نشانی تهران به مناطق سیل‌زده کنارک

به گزارش مرجع متخصصان سلامت، ایمنی و محیط زیست (HSEexpertاعلام خبر اعزام آتش‌نشانان تهرانی به مناطق سیل‌زده "کنارک"، در این رابطه اظهار کرد: در پی بارش‌های شدید اخیر در برخی از شهرهای جنوبی کشور و وقوع سیل در برخی از این شهرها مخصوصاً تعدادی از محلات شهرستان کنارک، پیرو درخواست مسئولان محلی این شهر از شهرداری تهران، با موافقت شهردار تهران و دستور مستقیم وی، نیروهای امدادی از دو سازمان آتش‌نشانی و مدیریت پسماند به سرعت تجهیز شده و شب گذشته راهی شهرستان کنارک شدند.
 
اعزام نیرو و تجهیزات آتش‌نشانی تهران به مناطق سیل‌زده کنارک
 
به گفته سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران، نیروهای این سازمان با 6 دستگاه خودرو شامل یک دستگاه خودروی نورافشان، یک دستگاه جرثقیل، یک دستگاه رول آف، دو دستگاه کاپرا و یک دستگاه سمند و تجهیزاتی همچون دو دستگاه پمپ فوق سنگین، دو دستگاه پمپ نیمه‌سنگین، 10 دستگاه پمپ سبک و تمام متعلقات و تجهیزات به منظور آب‌کشی در معیت 17 آتش‌نشان به شهرستان کنارک اعزام شدند.
 
وی تصریح کرد: نیروهای سازمان پسماند نیز با چهار دستگاه خودرو شامل دو دستگاه خودروی کمرشکن و دو دستگاه خودروی حرفه‌ای "جنتکس" در معیت هشت نفر به شهرستان کنارک اعزام شدند و نیروها پس از رسیدن به مقصد، با هماهنگی مسئولان محلی در محل‌های مشخص اقدام به امدادرسانی خواهند کرد.
 
HSEexpert.com
 


اخبار HSEخبر HSEاخبار ایمنیHSEexpert.comمرجع متخصصان سلامتایمنی و محیط زیستhse newsآتش‌ نشانی تهرانسیل‌ کنارک


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

6946

تعداد اعضا

6534

بازدید امروز

6005

بازدید دیروز

0

متخصصین آنلاین

6

میهمان آنلاین

22346182

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA