جزییات جدید از آتش‌سوزی برج رامیلا در چالوس

مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران به تشریح جزییات جدیدی از آتش‌سوزی برج رامیلا در چالوس پرداخت.
 
به گزارش مرجع متخصصان سلامت، ایمنی و محیط زیست (HSEexpert) ،علی اصغر احمدی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به اینکه ۹۶ واحد در آتش سوزی برج رامیلا سوخت، اظهار کرد: اکنون حریق این ساختمان مهار شده است.
 
ایشان با اشاره به اینکه اولین حریق ساعت ۷ و درست یک ساعت پس از شروع آتش سوزی مهار شد، گفت: اما مجددا آتش‌سوزی ادامه یافت که در نهایت برای بار سوم ساعت ۳ صبح حریق جان دوباره‌ای گرفت و آتش‌نشانان مجبور شدند برای اطفا وارد ساختمان شوند.
 
مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران، افزود: این ساختمان ۸۴ واحد مسکونی داشته که از این تعداد تنها ۲۰ واحد فعال بود و در زمان وقوع حادثه فقط در سه واحد مسکونی افراد حضور داشتند که در همان ساعت ابتدایی همه ساکنین ساختمان تخلیه شدند.
 
احمدی گفت: نمای ساختمان کامپوزیت بود که لایه زیرین مشترکی دارد و سرعت حریق را افزایش داده و شدت حریق موجب ذوب شدن نمای بیرونی ساختمان شد.
 
ایشان گفت: واحدهای آتش نشانی اداره کل بندر، فرودگاه نوشهر، شرکت نفت منطقه چالوس و شهرداری‌های بابل، آمل، نور، ایزدشهر، نوشهر و دیگر شهرستان‌های غرب مازندران از ساعات اولیه با ۱۳ ماشین اتش نشانی در محل حادثه حضور داشتند.
 
مدیر کل مدیریت بحران استانداری مازندران، ادامه داد: در گفت ‌وگویی که با شهرداری انجام شد، مقرر شد ساختمان از سوی نظام مهندسی مورد بررسی قرار گیرد و در صورت استحکام سازه و مقاومت ساختمان بازسازی شود، همچنین در صورت وجود تنش در اسکلت ساختمان به تخریب آن اقدام کنیم اما از آنجایی که سازه بتنی است احتمال بازسازی وجود دارد.
 
احمدی در پاسخ به علت اصلی حادثه مبنی بر آتش‌سوزی بر اثر اتصالات برقی ساختمان، گفت: علت این حادثه و مبلغ خسارت همچنان در حال بررسی است ومتعاقبا اعلام می‌شود.
 
HSEexpert.com


اخبار HSEخبر HSEاخبار ایمنیHSEexpert.comمرجع متخصصان سلامتایمنی و محیط زیستhse newsجزییات جدید از آتش‌سوزی برج رامیلا در چالوس


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

6476

تعداد اعضا

2357

بازدید امروز

8972

بازدید دیروز

0

متخصصین آنلاین

3

میهمان آنلاین

18598284

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA