کارگاه کفاشی در باغ سپهسالار آتش گرفت

به گزارش مرجع متخصصان سلامت، ایمنی و محیط زیست (HSEexpert)، حدود ساعت 2:10 دقیقه بامداد امروز طی تماس شهروندان با سامانه 125 مبنی بر بروز آتش سوزی در یک کارگاه کفاشی، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه های 115 و 1 و 2 و گروه امداد و نجات 1 به همراه خودروهای پشتیبانی از جمله نردبان هیدرولیکی و خودرو حامل دستگاه تنفسی و تشک نجات را به محل حادثه در خیابان جمهوری اسلامی، خیابان باغ سپهسالار روانه کرد.
حمید میرزاقلی رئیس ایستگاه یک سازمان آتش نشانی تهران دراین باره ابراز داشت: یک کارگاه کفاشی به مساحت تقریبی 100 متر مربع شب گذشته به دلیل نامشخصی دچار آتش سوزی شد و پنج نفر از کارگران کارگاه نیز در میان دود و شعله های آتش گرفتار شدند.
ایشان اضافه کرد: با سرعت عمل بالای آتش نشانان، شعله های آتش مهار شد و همچنین از سرایت آن به ساختمان مجاور جلوگیری بعمل آمد.
رئیس ایستگاه آتش نشانی در مورد نحوه کار آتش نشانان گفت: نیروهای آتش نشانی با بستن دستگاه تنفسی و همچنین با استفاده از چندین رشته لوله آبدهی شعله های سرکش آتش را مهار و خاموش کردند و همچنین هر5 کارگرگرفتار در میان دود و آتش را نجات داده وبه محل امن منتقل کردند وبرای انجام معاینات اولیه تحویل عوامل اورژانس دادند.
میرزاقلی خاطرنشان کرد: این حادثه مصدوم و یا تلفات جانی نداشت و علت وقوع این آتش سوزی نیز توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی تهران در دست بررسی قرار گرفت.
 
 
 
 
 
 
 
 
HSEexpert.com

 اخبار HSEخبر HSEاخبار ایمنیHSEexpert.comمرجع متخصصان سلامتایمنی و محیط زیستhse newsکارگاه کفاشی در باغ سپهسالار آتش گرفت


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

6758

تعداد اعضا

1078

بازدید امروز

4433

بازدید دیروز

0

متخصصین آنلاین

1

میهمان آنلاین

21634618

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA