انبار باطری و یو پی اس یک شرکت خصوصی آتش گرفت

به گزارش مرجع متخصصان سلامت، ایمنی و محیط زیست (HSEexpert) به نقل از پایگاه خبری ۱۲۵، نگهبانان این شرکت ساعت 6 صبح امروز در تماس با آتش نشانی از وقوع آتش سوزی در این مکان خبر دادند که ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بلافاصله با به صدا درآوردن زنگ حریق ایستگاه 62، آتش نشانان این ایستگاه را به محل حادثه در منطقه شادآباد، خیابان 17 شهریور اعزام کرد.
رضا عزیزی فرمانده آتش نشانان اعزامی در خصوص جزییات این آتش سوزی گفت: در محوطه یک شرکت خصوصی، کانکسی مملو از باطری و دستگاه های یو پی اس وجود داشت که به علت نامشخصی دچار آتش سوزی شد و همچنین شعله های آتش در حال سرایت به اطراف بود.
وی افزود: آتش نشانان بلافاصله با بکارگیری دو رشته لوله آبدهی به مقابله با آتش سوزی در داخل این کانکس پرداختند که بلافاصله شعله های آتش را فرو نشانده و از گسترش آن به سایر بخش های دیگر این شرکت جلوگیری بعمل آوردند.
این فرمانده آتش نشانی با اشاره به این که این حادثه مصدومی به همراه نداشت، خاطرنشان کرد: کارشناسان آتش نشانی دلایل وقوع این آتش سوزی را در دست بررسی قرار داده اند.
 
 
 
 
 

HSEexpert.comاخبار HSEخبر HSEاخبار ایمنیHSEexpert.comمرجع متخصصان سلامتایمنی و محیط زیستانبار باطری و یو پی اس یک شرکت خصوصی آتش گرفت


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

6444

تعداد اعضا

813

بازدید امروز

10366

بازدید دیروز

0

متخصصین آنلاین

257

میهمان آنلاین

18298830

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA