بعد از 11 روز تعداد کشته شدگان ریزش ساختمان مسکونی فلوریدا به ۲۷ نفر رسید

 ۱۱ روز پس از فروریختن ناگهانی یک برج مسکونی در میامی ایالت فلوریدای آمریکا، تعداد کشته شدگان آن ۲۷ نفر اعلام شد اما همچنان از سرنوشت بیش از ۱۰۰ نفر اطلاعی در دست نیست.
 
به گزارش مرجع متخصصان سلامت، ایمنی و محیط زیست (HSEexpert)  به نقل از سی ان ان، شهردار میامی اعلام کرد  اجساد سه نفر دیگر در پی از سرگرفتن امداد رسانی پیدا شده اند اما هنوز سرنوشت ۱۱۸ نفر نامشخص است.
 
بخش های باقی مانده این ساختمان روز یکشنبه، با استفاده از مواد منفجره به دلیل نگرانی از توفان استوایی السا تخریب شد.
 
به گزارش رسانه های آمریکا، عملیات جستجو برای آماده کردن شرایط تخریب باقیمانده ساختمان متوقف شده بود و اکنون امدادگران دوباره فعالیت خود را از سر گرفته اند .
 
تقریباً ۵۵ واحد از ۱۳۶ واحد این ساختمان فرو ریخته و دادخواستی ۵ میلیون دلاری علیه انجمن این ساختمان فروریخته در فلوریدا تشکیل شده است.
 
بر اساس یک گزارش در سال ۲۰۱۸ ، طراحی این ساختمان ایرادهای اساسی داشته که  هزینه تعمیرات ۱۵ میلیون دلار ارزیابی شده است.
 
به رغم گذشت بیش از ۱۰ روز از وقوع این حادثه و بازدید جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا از این ساختمان، هنوز علت ریزش ناگهانی این ساختمان مسکونی مشخص نشده اما بر اساس
 
گزارش رسانه های آمریکا سیستم دفع آب و فاضلاب این ساختمان مسکونی دارای اشکالاتی بود که پیش از فرو ریختن بخش از این ساختمان، ترک هایی در طبقات زیرین و پارکینگ ایجاد شده بود.
 


اخبار HSEخبر HSEاخبار ایمنیHSEexpert.comمرجع متخصصان سلامتایمنی و محیط زیستhse newsبعد از 11 روز تعداد کشته شدگان ریزش ساختمان مسکونی فلوریدا به ۲۷ نفر رسید


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

6477

تعداد اعضا

2610

بازدید امروز

8972

بازدید دیروز

1

متخصصین آنلاین

2

میهمان آنلاین

18598537

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA