نجات یک کارگر از ارتفاع 30 متری دکل مخابراتی

به گزارش مرجع متخصصان سلامت، ایمنی و محیط زیست (HSEexpert)  کسبه محل ساعت 16:32 دقیقه عصر روز گذشته با سامانه ۱۲۵ تماس گرفته و از گرفتار شدن شخصی در روی دکل مخابراتی خبر دادند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی بی درنگ نیروهای آتش نشانی ایستگاه 46 و دو گروه امداد و نجات 1 و 2 به همراه یک دستگاه خودروی نردبان هیدرولیکی را به محل حادثه واقع در خیابان فسلطین، نرسیده به خیابان لبافی نژاد رهسپار کرد.
 
محمد اسماعیلی افسر آماده منطقه 5 سازمان آتش نشانی تهران که به همراه آتش‌نشانان به محل حادثه اعزام شده بود، در این خصوص اظهار داشت: هنگامی که به محل حادثه رسیدیم مشاهده شد که در پشت بام پاساژ سه طبقه ای، یک کارگر در بالای دکل مخابراتی به صورت نیمه بیهوش معلق مانده است.
 
اسماعیلی در مورد عملیات آتش نشانان اظهار داشت: تیم نجات یک آتش نشانی ابتدا با استفاده از تکنیک های کار در ارتفاع، خود را به این شخص در بالای دکل مخابراتی رسانده و با توجه با اینکه این مرد هیچ گونه تجهیزات ایمنی برای محافظت خود در ارتفاع نداشت، نجاتگران به سرعت مشغول عملیات شدند.
 
ایشان اضافه کرد: نیروهای آتش نشانی در ابتدا این شخص را برای جلوگیری از سقوط، در بالای دکل تثبیت کردند و سپس با استفاده از طناب و ابزار های مخصوص نجات، این کارگر را بدون هیچگونه آسیبی به سطح زمین انتقال دادند وبرای انجام معاینات اولیه و یا انتقال به مراکز درمانی دراختیار عوامل اورژانس قرار دادند.
 
این افسرآماده آتش نشانی در پایان اعلام کرد که تحقیقات بیشتر در خصوص علت بروز این حادثه هم اکنون از سوی کارشناسان آتش نشانی منطقه در دست انجام است.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


اخبار HSEخبر HSEاخبار ایمنیHSEexpert.comمرجع متخصصان سلامتایمنی و محیط زیستhse newsنجات یک کارگر از ارتفاع 30 متری دکل مخابراتی


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

8042

تعداد اعضا

647

بازدید امروز

8742

بازدید دیروز

0

متخصصین آنلاین

1587

میهمان آنلاین

24152452

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA