مرگ دو سیم‌بان اداره برق اصفهان و بوشهر بر اثر حادثه کار

به گزارش مرجع متخصصان سلامت، ایمنی و محیط زیست (HSEexpert)  به نقل از ایسنا، روز گذشته (دوم تیر ماه) سیم‌بان تعمیرات اداره برق اصفهان به نام «شهاب هاشم زاده» چهار روز پس از سقوط از ارتفاع تیرک برق در بیمارستان امین اصفهان جانش را از دست داد.
 
همکاران ایشان می‌گویند: این حادثه در خیابان ابوذر خوراسگان اصفهان زمانی اتفاق افتاد که شهاب هاشم زاده حین بالا رفتن از تیر فشار ضعیف ناگهان بر اثر شکسته شدن ناگهانی آن سقوط می‌کند.
 
یکم تیر ماه، سیدعلی موسوی، سیم‌بان جوان بخش تعمیرات شهرستان «کنگان» و «عسلویه» در استان بوشهر که، به علت شوک الکتریکی و سقوط از تیرق برق دچار حادثه شد و جان باخت.
همکاران ایشان می‌گویند: سیدعلی موسوی، از سیم‌بانان شبکه تکمداره پرچمی، برای نصب جمپر برق‌گیر رفته بود که ناگهان بر اثر برخورد ته سیم کلمپ انتهایی به سینه ایشان، یک لحظه آرنجش به کراس آرام تماس پیدا می‌کند که درجا جان خود را از دست می‌دهد.
 

 اخبار HSEخبر HSEاخبار ایمنیHSEexpert.comمرجع متخصصان سلامتایمنی و محیط زیستhse newsمرگ دو سیم‌بان اداره برق اصفهان و بوشهر بر اثر حادثه کار


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

8133

تعداد اعضا

1052

بازدید امروز

3403

بازدید دیروز

0

متخصصین آنلاین

6

میهمان آنلاین

24673926

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA