آتش سوزی کارگاه تولید و رویه کوبی مبلمان

به گزارش مرجع متخصصان سلامت، ایمنی و محیط زیست (HSEexpert) به نقل ازایسنا،رخداد این حادثه ساعت 4:55 دقیقه بامداد امروز به سامانه 125 اطلاع رسانی شد و بلافاصله آتش نشانان ایستگاه های 65 و 38 به بزرگراه آیت الله سعیدی، خیابان کیانی اعزام شدند.

داود قلیزاده معاون منطقه چهار عملیات در این باره گفت: محل حادثه یک گاراژ به مساحت تقریبی 5000 متر مربع بود که درون این گاراژ یک کارگاه تولید مبلمان و مصنوعات چوبی با سقف ایرانیتی و به مساحت تقریبی 100متر مربع کاملاً شعله ور شده و در حال سرایت به کارگاههای همجوار خود بود.
ایشان افزود: نیروهای عملیات آتش نشانی بی درنگ پس از قطع جریان اصلی برق و گاز کارگاه، با بکارگیری دستگاه های تنفسی و تجهیزات خاموش کننده از دو جهت به کانون آتش نزدیک شدند و عملیات مهار شعله های سرکش آتش را آغاز کردند.

قلیزاده افزود: گروهی از آتش نشانان به جستجو در قسمت های مختلف کارگاه پرداختند که خوشبختانه پس از بررسی همه نقاط کارگاه، معلوم شد هیچ یک از کارگران در میان دود و حرارت گرفتار نشده اند.

وی افزود: نیروهای آتش نشانی با تلاش همه جانبه، این آتش سوزی را مهار و به طور کامل خاموش کردند ونیز از سرایت شعله های آتش به کارگاه های همجوار جلوگیری به عمل آوردند.

گفتنی است؛ علت بروز این آتش سوزی و نیز برآورد دقیق میزان خسارات وارده، در حال حاضر از سوی کارشناسان آتش نشانی منطقه چهار عملیات در دست بررسی است.

 

 

 

HSEexpert.comاخبار HSEخبر HSEاخبار ایمنیHSEexpert.comمرجع متخصصان سلامتایمنی و محیط زیستhse newsآتش سوزی کارگاه تولید و رویه کوبی مبلمان


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

6944

تعداد اعضا

5980

بازدید امروز

6005

بازدید دیروز

0

متخصصین آنلاین

0

میهمان آنلاین

22345629

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA