سه کارگر در دو حادثه جداگانه بر اثر سقوط کشته و زخمی شدند

در دو حادثه جداگانه شغلی، سه کارگر حین انجام کار در استان اصفهان کشته و زخمی شدند.
 
 در حادثه اول که در در روستای دشتی شرق اصفهان رخ داد، یک کارگر مقنی حین کار از ارتفاع ۲۵ متری به عمق چاه سقوط کرد و جان خود را از دست داد.
 
فرهاد کاوه آهنگران (سخنگوی آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان) با تشریح این حادثه گفت: این اتفاق در روستای دشتی بدنبال رعایت نشدن موارد ایمنی در محیط کار رخ داده.
 
یکی از روش های حفظ ایمنی کار در ارتفاع، استفاده از تجهیزات ایمنی مناسب می باشد.
 
استفاده از کمربند ایمنی (هارنس)، طناب نجات (لنیارد)، کلاه ایمنی مناسب و ...از تجهیزات ایمنی کار در ارتفاع می باشد. 
 
شرکت HSE آریا ، آماده ارایه تجهیزات استاندارد و با کیفیت با قیمت مناسب به افرادی که در ارتفاع مشغول به کار هستند می باشد.
 
www.shop.HSEArya.com
02155435307
 
آهنگران افزود: متاسفانه با وجود تلاش‌های بسیار و عملکرد به موقع عوامل اورژانس ۱۱۵، به دلیل جراحت سنگین و ضربه شدید وارد شده، این کارگر جان خود را از دست داد.
 
اما در حادثه دیگری دو کارگر حین انجام کار در استخر ذخیره آب یکی از مزارع کشاورزی در منطقه دارگان فلاورجان اصفهان به دلایل نامعلومی سقوط کرده و دچار حادثه شدند.
 
منصور شیشه‌فروش (مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان) درباره این حادثه، گفت: دو کارگری حدود ۲۵ و ۲۸ساله حین کار در یک مزرعه کشاورزی در منطقه دارگان فلاورجات دچار حادثه غرق شدگی در اسخر ذخیره آب شدند که درنهایت کارگران به بیمارستان‌های شفا کلیشاد و محمدرسول الله مبارکه منتقل شدند.
 
وی با بیان اینکه کارگر ۲۵ساله در نهایت جان باخت، تصریح کرد: از ابتدای سال‌جاری تاکنون پنج نفر در منابع آبی استان اصفهان غرق شده و جان باخته اند.


اخبار HSEخبر HSEاخبار ایمنیHSEexpert.comمرجع متخصصان سلامتایمنی و محیط زیستhse newsسه کارگر در دو حادثه جداگانه بر اثر سقوط کشته و زخمی شدند


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

6944

تعداد اعضا

5305

بازدید امروز

6005

بازدید دیروز

0

متخصصین آنلاین

8

میهمان آنلاین

22344953

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA