علایم جدیدی که کرونا در گرما از خود نشان داده است

 
به گزارش مرجع متخصصان سلامت، ایمنی و محیط زیست (HSEexpert) رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز گفت: شهروندان هر علامتی به ویژه علایم گوارشی را جدی بگیرند زیرا قطعا می‌توانند نشانه‌هایی از ابتلا به کرونا باشند و در صورتی که این علایم چند روز در فرد پایدار باشند، مطمئنا نشانه کرونا است.
 
 دکتر مهران احمدی‌ بلوطکی اظهار کرد: در این روزهای گرم، کرونا به صورت‌های دیگری خود را نشان داده است؛ در مبتلایان به کرونا، علایم گوارشی و بدن دردهای حاد و ناگهانی خود را نشان داده‌اند بنابراین ممکن است کرونا هر چهره‌ای از خود بروز دهد.
 
وی افزود: برخی بیماران زمانی به مراکز منتخب بهداشتی نمونه‌گیری مراجعه می‌کنند که چند روز است علامت‌دار شده‌اند؛ بارها اعلام کرده‌ایم در این روزها هر علامتی در صورتی که ۲۴ تا ۴۸ ساعت پایدار بماند، می‌تواند علامت ابتلا به کرونا باشد.
 
رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز بیان کرد: در حال حاضر که در شرایط گرما قرار داریم، کم نیستند افرادی که با علامت گوارشی، بدن درد یا سر درد مراجعه می‌کنند اما به کرونا مبتلا هستند.
 
ایشان افزود: با توجه به گرمای هوا بسیاری فکر می‌کنند این علایم گوارشی به دلیل مسمومیت و گرمازدگی است. ما نمی‌گوییم همه افراد دارای علایم گوارشی، به کرونا مبتلا هستند اما اکثر علایم گوارشی این روزها می‌تواند ناشی از ابتلا به کرونا باشد.
 
احمدی‌بلوطکی گفت: شهروندان هر علامتی به ویژه علایم گوارشی را جدی بگیرند زیرا قطعا می‌توانند نشانه‌هایی از ابتلا به کرونا باشند و در صورتی که این علایم چند روز در فرد پایدار باشند، مطمئنا نشانه کرونا است بنابراین شهروندان دارای این علایم قبل از اینکه حال عمومی‌شان بد شود، به مراکز بهداشتی و درمانی مراجعه کنند تا بر اساس نیاز، کارهای لازم برای آن‌ها انجام شود.
 
 
HSEexpert.com

 

 اخبار HSEخبر HSEاخبار ایمنیHSEexpert.comمرجع متخصصان سلامتایمنی و محیط زیستhse newsعلایم جدیدی که کرونا در گرما از خود نشان داده است


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

8133

تعداد اعضا

1053

بازدید امروز

3403

بازدید دیروز

0

متخصصین آنلاین

6

میهمان آنلاین

24673927

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA