ایستادگی زینب گونه مدافعان سلامت در برابر ویروس کرونا

به گزارش وبدا، دکتر علی اکبر ولایتی، در مراسم بزرگداشت روز پرستار و سیزدهمین آیین پویش ره سلامت که صبح امروز در بیمارستان مسیح دانشوری با حضور دکتر نمکی وزیر بهداشت، علیرضا زالی، رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و برخی دیگر از مسئولان برگزار شد، ضمن تبریک ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار گفت: به جناب اقای وزیر و دیگر حضار محترم خیر مقدم عرض می کنم و وزیر بهداشت و همکاران ایشان تلاش موثر، دلسوزانه و مستمری را برای مبارزه با کرونا و حفاظت از سلامت مردم انجام داده اند و بدون تردید در این دوران سخت مسئولیت، خدمات زیادی را ارائه کردند و برای این عزیزان آرزوی توفیق و سلامتی داریم.
 
وی در این برنامه که با بازدید وزیر بهداشت از بخش های مختلف بیمارستان مسیح دانشوری همراه بود، افزود: در سال ۱۲۷۳ شمسی، زمین بیمارستان مسیح دانشوری در تهران خریداری شد تا مظفرالدین شاه بتواند درمان شود و سپس مراکز آموزشی درمانی دیگر در این مکان احداث شد و امروز به عنوان یکی از تخصصی ترین‌ مجموعه ها در خدمت مردم عزیز قرار دارد.
 
رییس بیمارستان مسیح دانشوری تصریح کرد: از سال ۱۳۸۲ کار پیوند در این مرکز درمانی آغاز شد و در سال ۸۸ اولین پیوند صورت گرفت.
 
دکتر ولایتی گفت: در حال حاضر ۲۱ هکتار زمین در اختیار بیمارستان مسیح دانشوری است که امیدواریم در آینده نیز توسعه پیدا کند، ضمن اینکه در حال حاضر ۹ مرکز تحقیقاتی در بیمارستان فعال هستند که موفقیت ها و دستاوردهای زیادی نیز کسب کردند.
 
وی گفت:  مرکز درمانی بر پایه (حکمت) که علوم جدید دارویی  با کمک از کتب اطبا پزشکی ایران است فعالیت خود را آغاز کرده و بی شک با همکاری وزارت بهداشت و دانشگاه شهید بهشتی این موفقیت ها به دست آمده تا بتواند خدمات بهتری را به هموطنان عزیز ارائه نماید.
 
رییس بیمارستان مسیح دانشوری با تاکید بر اینکه‌ از ابتدا شیوع کرونا، متخصصان، پزشکان پرستاران و کلیه همکاران بیمارستان مسیح در خط مقدم مقابله با کرونا قرار داشتند و این تلاش ها کماکان ادامه دارد، افزود: مدافعان سلامت در سراسر کشور با نثار جان و ایثارگری، زینب گونه در برابر این ویروس منحوس ایستادگی کردند و مجاهدت های آنان در این مسیر که دلسوزانه و مخلصانه ارائه‌ شد، همواره در اذهان ایرانیان به بزرگی ثبت و ضبط خواهد ماند.
 
 
 
 
 


وزارت بهداشتدکتر علی اکبر ولایتیکووید 19COVID 19کروناکرونا ویروسویروس کروناcorona virusاخبار کرونامدافعان سلامتروز پرستاربیمارستان مسیح دانشوری


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

8042

تعداد اعضا

445

بازدید امروز

8742

بازدید دیروز

0

متخصصین آنلاین

1686

میهمان آنلاین

24152250

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA