ارتقاء وضعیت ایمنی پایانه نفتی خارگ با اجرای پروژه‌های مصوب

مانی عبداله زاده راد از پایانه نفتی خارگ و تاسیسات عملیاتی شرکت نفت فلات قاره بازدید کرد و ضمن برگزاری جلسات با مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران و مدیران و مسئولان واحدهای مختلف پایانه نفتی خارگ و منطقه عملیاتی خارگ شرکت نفت فلات قاره ایران، در جریان روند فعالیت های بهداشت، ایمنی و محیط زیست قرار گرفت.
 
در این بازدید چهار روزه آخرین وضعیت مقابله با کووید ۱۹ و پروژه های HSE و اقدامات، برنامه ها و چالش های موجود با حضور مدیر اچ اس ای شرکت ملی نفت و مدیران و مسئولان شرکت های نفتی مستقر در جزیره خارگ بررسی و راهکارهای مناسب اتخاذ شد.
 
عبداله زاده در جریان این بازدید میدانی گفت: اقدامات خوبی در راستای ارتقای سطح HSE در شرکت های نفتی مستقر در جزیره خارگ انجام شده است و مدیریت HSE از همه توان و ظرفیت مجموعه برای ارتقای وضعیت ایمنی مخازن ذخیره سازی و تاسیسات نفتی استفاده می کند.
 
وی افزود شرح نیاز پروژه های متعددی در حوزه ارتقای سطح ایمنی و آتش نشانی مخازن ذخیره سازی توسط شرکت پایانه های نفتی ایران با هماهنگی و همکاری معاونت تولید، مدیریت برنامه ریزی تلفیقی و این مدیریت تعریف شد که با حمایت های مدیرعامل و هیات مدیره شرکت ملی نفت ایران که همواره بر رعایت الزامات و ارتقای سطح HSE تاکید داشته اند، مصوب و ابلاغ شده است؛ با اجرا شدن این پروژه ها، وضعیت ایمنی و آتش نشانی پایانه نفتی خارگ ارتقا خواهد یافت.
 
مدیر HSE شرکت ملی نفت ادامه داد: برای رسیدن به وضعیت مطلوب ایمنی و آتش نشانی، مطالعات فنی و مالی پروژه های دیگری نیز انجام شده که در حال تصویب خواهی است و با اجرای کامل پروژه های مصوب و در حال تصویب، وضعیت ایمنی و آتش نشانی پایانه نفتی خارگ به سطح مطلوب خواهد رسید.
 
 
شرکت ملی نفت ایران
 
 


شرکت ملی نفت ایرانکووید 19COVID 19کروناکرونا ویروسویروس کروناcorona virusواحد HSEپایانه نفتی خارگ


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

7963

تعداد اعضا

4492

بازدید امروز

5546

بازدید دیروز

0

متخصصین آنلاین

1

میهمان آنلاین

23695109

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA