حریق در کارگاه نگهداری سیلندرهای گاز مایع در تهران

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، درباره حادثه حریق در یک کارگاه نگهداری و شارژ سیلندرهای گاز مایع اظهار داشت:‌این حادثه پیش از ظهر امروز در خیابان کارگر جنوبی، پایین‌تر از میدان رازی به وقوع پیوسته است.
 
وی افزود:این کارگاه در یک ساختمان قدیمی دو طبقه فعال بوده که در طبقه همکف شارژ سیلندرهای گاز انجام می‌گرفت و 25 سیلندر 11 کیلوگرمی و 8 سیلندر 50 کیلوگرمی در این کارگاه وجود داشت.
 
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: پس از اطلاع نیروهای آتش‌نشانی از طریق سامانه 125 دو ایستگاه به همراه تجهیزات لازم به محل اعزام شدند که دو نفر در این حادثه مصدوم و تحویل نیروهای اورژانس شدند.
 
ملکی گفت: زمان رسیدن نیروهای آتش نشانی 3 دقیقه پس از تماس، تعدادی از سیلندرهای گاز شعله‌ور و تعدادی در آستانه حریق بود و احتمال انفجار وسیع وجود داشت به طوری که حتی مغازه‌های مجاور این کارگاه هم آسیب ببینند ولی با اقدام به موقع آتش‌‌نشانان حریق اطفاء شد.
 
 
فارس
 
 


اخبار حوادثاخبار آتش سوزیاخبار تهرانحریق در تهرانآتش سوزی در تهران


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

6653

تعداد اعضا

1540

بازدید امروز

6439

بازدید دیروز

0

متخصصین آنلاین

1

میهمان آنلاین

20748657

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA