ممنوعیت برگزاری جلسات بالای ۱۵ نفر در ادارات استان تهران

غلامرضا عباس پاشا در نشست شورای اداری استان تهران با اشاره به لزوم توسعه خدمات الکترونیک اظهار داشت: به همه دستگاه های اداری استان تهران لزوم توسعه خدمات الکترونیک و راه اندازی پیشخوان خدمات برای جلوگیری از مراجعه حضوری مردم ابلاغ و تاکید شده است.
 
وی با اشاره به اینکه راه اندازی پیشخوان خدمات الکترونیک مانع از خروج غیرضروری مردم از خانه و مراجعه کمتر ارباب رجوع به دستگاه ها می شود، افزود: از همه دستگاه ها توقع داریم که از پیشخوان خدمات استفاده کنند تا مانع از مراجعه غیر ضروری مردم به این نهادها و ازدحام جمعیت شوند.
 
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران عنوان کرد: در نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ادارات شاهد عملکرد خوب از سوی دستگاه‌ها بودیم که به طور قابل قبولی رعایت می شود، به علاوه هر نوع سهل انگاری مدیران و کارکنان دستگاه اجرایی در زمینه رعایت پروتکل های بهداشتی مشمول برخورد اداری از اخطار کتبی تا انفصال موقت از خدمت می شود.
 
عباس پاشا سپس گفت: در کنار لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی، مدیران و کارکنان دستگاه ها ملزم به ارائه خدمات به افراد دارای ماسک و خودداری از همکاری با افراد فاقد ماسک هستند، همچنین برگزاری هر نوع مراسم، نشست و همایش با حضور بیش از ۱۵ نفر در دستگاه های اداری این استان ممنوع است.
 
وی در ادامه در مورد اعلام لیست اموال مازاد دستگاه های اداری تصریح کرد: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سازمان جهاد کشاورزی، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، اداره کل آموزش منطقه ای انتقال خون تهران، اداره کل ورزش و جوانان، سازمان مدیریت و برنامه ریزی، اداره کل ثبت احوال و اداره کل آموزش و پرورش شهرستان ها، هشت دستگاهی هستند که لیست اموال مازاد خود را اعلام کرده اند.
 
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران خاطرنشان کرد: انتظار داریم همه دستگاه‌ها، لیست اموال و املاک مازاد خود را سریعتر به سازمان مدیریت و برنامه ریزی اعلام کنند، تا بتوان از محل فروش آنها، بخشی از اعتبار مورد نیاز پروژه های عمرانی و بخش های مختلف تامین شود.
 
 
وزارت بهداشت
 
 


وزارت بهداشتکووید 19COVID 19کروناکرونا ویروسویروس کروناcorona virusاخبار کرونااخبار سلامتاخبار تهران


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

6654

تعداد اعضا

2724

بازدید امروز

6439

بازدید دیروز

0

متخصصین آنلاین

26

میهمان آنلاین

20749840

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA