برگزاری ۴ دوره آموزش امداد ویژه ادارات استان تهران

شاهین فتحی گفت: با توجه به برگزاری جلسات و هماهنگی های صورت گرفته مقرر شد چهار دوره آموزش امداد و آمادگی در برابر مخاطرات جهت کارکنان ادارات استان تهران برگزار شود.
 
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران ادامه داد: این دوره ها ۲۶ ساعت و در قالب آموزش ضمن خدمت کارکنان است و با همکاری مرکز آموزشی و پژوهشی توسعه و آینده نگری ابیانه برگزار خواهد شد.
 
فتحی بیان کرد: در این دوره ها مباحث امداد و کمک های اولیه و فوریت های پزشکی، آشنایی با حوادث طبیعی، جست و جو امداد و نجات و کلیات اطفاء حریق و راه های پیشگیری توسط مربیان هلال احمر استان تهران تدریس خواهد شد.
 
 
 
 
وی افزود: با توجه به شرایط ویژه کشور و بیماری کرونا این کلاس ها به صورت نیمه حضوری برگزار خواهد شد و تمامی پروتکل های بهداشتی رعایت خواهد شد.
 
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران به بحث کلاس های آموزش همگانی در خانه های هلال شهرستان های استان تهران اشاره و تأکید کرد: کلاس آموزش همگانی با حداکثر زمان سه ساعته و با حضور ۱۰ نفر از هموطنان در خانه های هلال شهرستان های استان تهران آغاز به کار کرده است.
 
فتحی ضمن تأکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط مربیان و اعضا در برگزاری این کلاس ها اضافه کرد: با هماهنگی هایی که انجام شده است، در شهر تهران نیز کلاس ها در سرای محلات تهران و سوله های مدیریت بحران برگزار می شود.
 
 
هلال احمر
 
 


هلال احمرجمعیت هلال احمرمدیرعامل جمعیت هلال احمرشاهین فتحیکووید 19COVID 19کروناکرونا ویروسویروس کروناcorona virusاخبار کرونااخبار سلامتامداد و کمک های اولیهامداد و نجاتآموزش


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

6472

تعداد اعضا

4697

بازدید امروز

6089

بازدید دیروز

1

متخصصین آنلاین

7

میهمان آنلاین

18544390

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA