احتمال کاهش ساعات کاری ادارات

رضا جلیلی خشنود معاون ستاد مبارزه با کرونای شهر تهران در برنامه تهران کلینیک رادیو تهران درباره تمدید تعطیلی‌های یک هفته‌ای شهر تهران، گفت: اگر در جلسات بعدی به نتیجه برسیم، ممکن است قرنطینه تا چند هفته دیگر نیز ادامه پیدا کند تا بتوانیم موج دوم را کنترل کنیم زیرا این موج بسیار سنگین و همه گیر است. برای مثال در بیمارستان شهدای تجریش، تقریبا 172 نفر از نیروهای داخلی ما از جمله خودم، درگیر این بیماری هستیم. امیدواریم با کمک و همکاری مردم در رعایت نکات بهداشتی موج دوم را نیز رد کنیم.
 
وی افزود: در حال حاضر با دو مشکل کمبود تخت بیمارستانی و ICU و کادر درمان مواجه هستیم، اکثر افراد کادر درمان و یا خانواده‌شان به این بیماری مبتلا شده اند. البته طبق قول‌های داده شده توسط وزارت بهداشت و سازمان بودجه کشور، امید بر جذب نیرو حتی به صورت موقت داریم.
 
 
 
 
خشنود گفت : انتظار می‌رود تمام دستگاه‌ها نهایت همکاری خودرا با ما داشته باشند تا بتوانیم موج دوم را پشت سر بگذاریم. این موج بسیار سنگین است و تعداد بیماران بد حال و تعداد مرگ و میر بسیار بیشتر خواهد بود. بنابراین انتظار می‌رود تمام دستگاه ها با انرژی و همدلی بیشتر در کنار ما باشند و به کادر درمان، چه از نظر نیرو و چه از نظر تمهیدات درمانی، کمک بیشتری برسانند زیرا نیروهای درمانی واقعا خسته هستند.
 
خشنود در رابطه با دورکاری کارمندان گفت: این درخواست از قبل صورت گرفته که دورکاری انجام شود تا افراد پر خطر از محل کار خود دور باشند و ساعات اداری کاهش یابد که خوشبختانه با این درخواست موافقت شده و جزئیات آن تا چند روز آینده اعلام می‌شود.
 
 
فارس
 
 


موج دوم کروناکووید 19COVID 19کروناکرونا ویروسویروس کروناcorona virusاخبار کرونااخبار سلامتشهرداری تهران


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

8179

تعداد اعضا

2366

بازدید امروز

7254

بازدید دیروز

0

متخصصین آنلاین

253

میهمان آنلاین

24871108

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA