صفر شدن حوادث شغلی منجر به فوت در شرکت ملی نفت ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نفت، در گزارش «کاهش شاخص‌های حوادث در صنعت نفت از ابتدای دولت یازدهم تا کنون» که از سوی بیژن زنگنه به دکتر حسن روحانی ارائه شده، آمده است:
 
«به استحضار می‌رساند که بر پایه گزارش اداره کل ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE) وزارت نفت، از ابتدای دولت یازدهم تاکنون، با یاری خداوند متعال و با زنجیره‌ای از اقدامات نظارتی، پیشگیرانه و مدیریتی، شاخص‌های حوادث در صنعت نفت به‌طور مستمر کاهش یافته است و در نتیجه در سال ۱۳۹۸ برای نخستین بار در تاریخ صنعت نفت کشور، تعداد حوادث شغلی منجر به فوت در شرکت ملی نفت ایران به عدد صفر رسیده است. همچنین شاخص نرخ حوادث منجر به فوت (FAR-Fatal Accident Rate) در صنعت نفت در سال ۱۳۹۸ نسبت به سال ۱۳۹۲ به میزان ۶۴ درصد کاهش یافته است.
 
این عملکرد قابل‌توجه، برآمده از اهتمام جدی مدیران و کارکنان صنعت نفت به استقرار نظام مدیریت و رعایت ضوابط و دستورالعمل‌های ایمنی، بهداشت و محیط زیست (اچ‌اس‌یی)، شناسایی به هنگام مخاطرات و کنترل ایمن عملیات، انجام مستمر ممیزی و ارزیابی و اتخاذ رویکرد حرفه‌ای‌گرایی اچ‌اس‌یی بوده که امید می‌رود با ادامه این اقدامات و رویکردها، روند مناسب شاخص‌های یادشده استمرار یابد».
 
 
 
 
 
وزارت نفت
 
 


وزارت نفتصنعت نفترئیس جمهورحسن روحانیبیژن زنگنهشاخص حوادثاخبار HSEاخبار نفتاخبار ایمنی بهداشت و محیط زیستحوادث شغلیشرکت ملی نفت ایرانFatal Accident RateFAR


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

6476

تعداد اعضا

2274

بازدید امروز

8972

بازدید دیروز

0

متخصصین آنلاین

2

میهمان آنلاین

18598201

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA