جمع‌آوری کفاره روزه برای تامین نان نیازمندان توسط هلال احمر

محمد نصیری در تشریح اجرای طرح جمع‌آوری کفاره روزه برای کمک به افراد نیازمند افزود: با توجه به تاثیر شیوع کرونا در جهان و در کشور ایران بر تعطیلی برخی مشاغل و کسب و کارها و تحت تاثیر قرار گرفتن معیشت مردم کم برخوردار و حاشیه نشین از تبعات این بیماری و از طرفی با توجه به نظر اغلب مراجع که کفاره روزه باید تبدیل به قوت غالب یا همان نان شده و در اختیار نیازمندان قرار گیرد، هماهنگی لازم با معاونت رفاه اجتماعی وزارت رفاه انجام و زیرساخت لازم فراهم شده تا با جمع آوری کفاره روزه با نیت تبدیل به نان، مبلغ جمع آوری شده برای خرید نان به حساب افراد نیازمند واریز شود.
 
رئیس سازمان داوطلبان و سخنگوی جمعیت هلال احمر تاکید کرد: مبالغ جمع آوری شده براساس اطلاعات سایت refahi.ir به حساب سرپرست خانوارهایی که یارانه دریافت می کنند و در ماه های گذشته کمترین میزان گردش مالی را داشته اند واریز شده و صرفا در دستگاه پوز نانوایی های سراسر کشور قابلیت خرید دارد.
 
نصیری با اشاره به اینکه این طرح با موافقت نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر و با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری درباره مقابله با اثرات شیوع بیماری کرونا و صرفا در سال جاری برگزار می شود، افزود: با اجرای این طرح، شأن و کرامت فرد نیازمند حفظ شده و موضوع تامین قوت غالب براساس نظر مراجع نیز رعایت می شود.
 
لازم به ذکر است افرادی که تمایل دارند در این طرح مشارکت کنند می توانند مبالغ خود را به شماره کارت 6104337999999996 واریز کرده و یا از طریق کد دستوری #112* اقدام کنند.
 
 
 
 
 
جمعیت هلال احمر
 


هلال احمرجمعیت هلال احمرکووید 19COVID 19کروناکرونا ویروسویروس کروناcorona virusاخبار کرونااخبار سلامتکفاره روزهماه مبارک رمضانعید فطرفطر 1399


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

6476

تعداد اعضا

2294

بازدید امروز

8972

بازدید دیروز

0

متخصصین آنلاین

1

میهمان آنلاین

18598221

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA