درخواست از شهروندان برای رعایت بهداشت فردی

فرنوش نوبخت، مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه در گفتگو با خبرنگار شهرنوشت، نوبخت از اجرای فاصله گذاری اجتماعی در تمامی ایستگاه‌ها و قطارها گفت و افزود: نکته مهم استفاده از ماسک و دستکش برای همه مسافران مترو است. بیشتر مسافران بدون ماسک و دستکش هستند که از آن‌ها درخواست می‌شود از ملزومات بهداشتی استفاده و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند.
 
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه درباره وضعیت سرویس دهی مترو تهران در 23 فروردین ماه، توضیح داد: از ابتدای صبح تاکنون مشکلی درباره جابه‌جایی قطارها رخ نداده است. در ساعات اوج سفر، تعدادی از ایستگاه‌های تقاطعی با افزایش مسافران مواجه‌اند.
 
کاهش سرفاصله قطارها با افزایش تقاضای سفر
 
او با تأکید براینکه زمان بندی سرفاصله قطارها براساس تقاضای سفر تعیین می‌شود، گفت: بنابراین با توجه به افزایش مسافر، سرفاصله قطارها نسبت به روزهای گذشته و ایام تعطیل کاهش یافته است. نوبخت از مبتلایان به بیماری کرونا درخواست کرد که از شبکه حمل و نقل عمومی استفاده نکنند تا سلامت دیگر هموطنان به خطر افتاده نشود.
 
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران حومه در پایان یادآور شد: اگر ظرفیت مسافر قطاری تکمیل بود، مسافران منتظر قطار بعدی بمانند و به منظور رعایت فاصله گذاری اجتماعی به ازدحام قطارها افزوده نکنند. همچنین مسافران برای پیاده و سوار شدن به قطارها، تک به تک این کار را انجام دهند. برای استفاده از پله برقی‌ها هم با فاصله از یکدیگر بایستند تا مشکلی ایجاد نشود.
 
 
شهرداری تهران
 


شهرداری تهرانشرکت بهره برداری مترو تهرانکووید 19COVID 19کروناکرونا ویروسویروس کروناcorona virusاخبار کرونااخبار سلامتماسک ایمنیدستکش ایمنیتهران


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

6871

تعداد اعضا

3360

بازدید امروز

11095

بازدید دیروز

0

متخصصین آنلاین

239

میهمان آنلاین

22097748

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA