تهیه و توزیع 250 هزار ماسک و اهدای 185 هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده در مازندران

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمرمازندران، مجتبی اکبری از اجرای برنامه غربالگری و تب سنجی بیش ازیک میلیون نفر در ورودی و خروجی استان و همچنین تهیه و تولید انواع ملزومات بهداشتی نظیر ماسک، دستکش، موادضد عفونی کننده و لباس ویژه و همچنین اجرای چند طرح ابتکاری با هدف صیانت از سالمندان و سایر اقشار آسیب پذیر را از جمله خدمات این جمعیت جهت مقابله با ویروس کرونا خبرداد.
 
وی افزود: در پی شیوع ویروس کرونا و نیاز شهروندان به ملزومات بهداشتی نظیر دستکش، ماسک  و مواد ضدعفونی کننده جهت پیشگیری ازابتلا به این ویروس مرگبار و با توجه افزایش تقاضا و کمبود آن در جامعه و فراخوان مسئولان ذیربط جهت تولید حداکثری ملزومات بهداشتی مزبور، داوطلبان عضو جمعیت هلال احمرمازندران در راستای برنامه های عام المنفعه هلال احمر، تهیه و تولید ماسک و لباس‌های ویژه  و همچنین تهیه بسته های ویژه مهار کرونا را در دستور کار قرار دادند  و تاکنون حدود 250هزار عدد ماسک تهیه، تولید و میان مردم توزیع شده است.
 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مازندران همچنین تهیه و اهدای 2هزار و 500عدد ماسک فیلتردار، تهیه و تولید 65هزار جفت دستکش لاتکس و معمولی، اهدای 185هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده، 3 هزارعدد ژل ضدعفونی کننده، تهیه 19هزار بسته بهداشتی و بیش از 4 هزاردست لباس مخصوص را از مهمترین خدمات داوطلبان جمعیت هلال احمر استان برشمرد .
 
وی دریافت و تجمیع ملزومات اهدایی بهداشتی از سوی خیرین و بسته بندی آن در پکهای انفرادی و خانوادگی و توزیع آن میان جامعه هدف به‌ویژه اقشار کم برخوردار و مددجویان، بیمارستان‌ها و مراکز درمانی  را از دیگر اقدامات داوطلبان جمعیت هلال احمراستان اعلام و تصریح کرد:تمامی خانه های داوطلب جمعیت هلال احمر استان با تمام ظرفیت و تلاش حداکثری در راستای برنامه مهار ویروس مرگبار کرونا مشارکت دارند.
 
اکبری همچنین از اجرای طرح ملی خدمات بشردوستانه و پیام آوران بشردوستی توسط اعضای جوانان این جمعیت خبرداد و گفت: در طرح‌های اجرایی جوانان هلال احمر استان بیش از ۴۸ هزار نفر تحت پوشش قرارگرفتند و از خدمات ارائه شده که به‌صورت تمرکزی بر محور پیشگیری از بیماری کرونا اجرا شده بهره مند شدند.
 
 
 
هلال احمر


هلال احمرجمعیت هلال احمرمجتبی اکبریطرح بسیج ملی مبارزه با کروناکووید 19COVID 19کروناکرونا ویروسویروس کروناcorona virusاخبار کرونااخبار سلامتفاصله گذاری اجتماعیماسک ایمنیمواد ضدعفونی کنندهملزومات بهداشتی


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

6871

تعداد اعضا

3482

بازدید امروز

11095

بازدید دیروز

0

متخصصین آنلاین

29

میهمان آنلاین

22097870

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA