افزایش پایش محیط زیست چهارمحال و بختیاری بر انواع پسماندها

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست‌ چهارمحال و بختیاری، شهرام احمدی با ذکر اینکه دستکش، ماسک و دستمال کاغذی‌های رها شده می‌توانند ناقل ویروس کرونا باشند، تأکید کرد: با رها کردن این زباله‌های غیر بهداشتی، خاک و آب‌های جاری سطح شهر آلوده شده و تبعات جبران‌ناپذیری را به‌همراه خواهد داشت.
 
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان چهار محال و بختیاری بعنوان کرد: با توجه به سرعت بالای انتشار ویروس کرونا این دستگاه‌ نظارت بیشتر و جدی تری نسبت به دفن اصولی و بهداشتی پسماند‌های خانگی و بیمارستانی دارد و با پایش های مستمر در سطح استان از  گسترش این ویروس خطرناک جلوگیری کند.
 
 
این مقام مسئول در پایان با تأکید بر اینکه افزایش استفاده از این اقلام پلاستیکی و تأثیرات مخربی که دارند نگران کننده است، تصریح کرد: گذر از این بحران نیازمند رعایت موارد بهداشتی بوده و ممانعت از گسترش ویروس به وسیله دفع بهداشتی این اقلام یکی از این الزامات است.
 
 
 
سازمان حفاظت محیط زیست
 
 


سازمان حفاظت محیط زیستحفاظت محیط زیست‌ چهارمحال و بختیاریشهرام احمدیچهارمحال و بختیاریکووید 19COVID 19کروناکرونا ویروسویروس کروناcorona virusاخبار کرونااخبار سلامتپسماند‌


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

8179

تعداد اعضا

2277

بازدید امروز

7254

بازدید دیروز

0

متخصصین آنلاین

240

میهمان آنلاین

24871019

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA