قاطعیت ناجا در اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال کرونا

سردار حسین اشتری با اشاره به اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا، با اعلام تشدید محدودیت‌های تردد از شهروندانی که برای سفر برنامه ریزی کرده اند، خواست سفر خود را لغو کنند. وی با بیان اینکه در این طرح فقط ساکنان شهرها اجازه ورود را خواهند داشت، گفت: مسافران و افراد غیربومی، اجازه عبور از کنار گذر شهرها را دارند.
 
عالی‌ترین مقام انتظامی کشور بر مدیریت سفر از سوی مسافران و بازگشت هر چه سریع‌تر آن‌ها به شهرهایشان تاکید کرد و گفت: ازاین عزیزان می‌خواهیم در اولین فرصت به محل سکونت خود بازگردند. فرمانده ناجا به محدودیت سفرهای برون شهری اشاره و بیان کرد: کلیه سفرهای برون شهری قطع می‌شود البته خودروهای نقلیه باری حامل موادغذایی و سوختی، امدادی، انتظامی، درمانی، اورژانس و آتش نشانی از این موضوع مستثنی خواهند بود.
 
سردار اشتری بر فعالیت واحدهای صنفی نظیر نانوایی های، سوپر مارکت ها، فروشگاه‌های مواد غذایی و خوراکی و ... که مایحتاج ضروری و نیاز اولیه مردم را عرضه می‌کنند، تاکید و تصریح کرد: این صنوف هرگز تعطیل نمی‌شوند و به شهروندان خدمات ارائه می‌دهند. فرمانده ناجا با بیان اینکه لیست صنوفی که باید حتماً تعطیل شود، تهیه شده و تا پایان طرح اجازه فعالیت ندارد، خاطرنشان کرد: فعالیت صنوفی که خدمت رسانی آن‌ها به مردم در حد ضرورت است، بر عهده استانداری‌ها گذاشته شده است.
 
سردار از توقیف خودرو، جریمه راننده و پلمب واحدهای صنفی در صورت تخلف از قوانین خبرداد و گفت: در صورتی که رانندگان خودروها که ورود آن‌ها به شهرهای غیر محل سکونت ممنوع شده است، به این شهرها وارد شوند، مرتکب تخلف شده و تا یک ماه خودروهای آن‌ها توقیف و ۵۰۰ هزار تومان نیز جریمه خواهند شد.
 
وی ادامه داد: رانندگان خودروهای متخلف پس از ثبت تخلف، به شهر محل سکونت خود بازگردانده می‌شوند؛ مراحل بعدی جریمه و توقیف در شهر محل سکونت انجام خواهد شد. سردار اشتری بیان کرد: اصنافی که از این مقررات تخلف کنند برابر قانون محل کسب آن‌ها پلمب خواهد شد. فرمانده ناجا در خاتمه گفت: اجرای این طرح که مطالبه عمومی است، مستلزم مشارکت و همکاری هموطنان عزیز می‌باشد البته نیروی انتظامی با قاطعیت کامل این طرح را اجرا می‌کند.
 
شایان ذکر است، امروز سردار اشتری در ارتباط ویدئو کنفرانسی با کلیه فرماندهان مرزبانی کشور در خصوص اقدامات لازم برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در مرزها و ارائه خدمات به مرزنشینان، دستورات لازم را صادر کردند.

 

مشرق نیوزسردار حسین اشتریمقابله با کروناویروس کرونااپیدمیولوژیاخبار HSEاخبار بهداشتکرونا ویروسکووید 19طب سنتیمعالجه بیماری کروناCOVID19ناجافرمانده نیروی انتظامینیروی انتظامیمنع آمد و شد


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

8042

تعداد اعضا

683

بازدید امروز

8742

بازدید دیروز

0

متخصصین آنلاین

1569

میهمان آنلاین

24152488

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA