سقوط کارگری از ساختمان نیمه کاره در اثر رعایت نکردن موارد ایمنی

سقوط دو طبقه ای کارگری در ساختمان نیمه کاره
 
کارگر 38 ساله ای به هنگام کار بر روی اسکلت فلزی بر اثر سقوط دو طبقه ای در یک ساختمان در حال ساخت واقع در سعادت آباد تهران دچار مصدومیت شده و به بیمارستان انتقال یافت.
به گزارش پایگاه خبری 125، به دنبال اطلاع رسانی این حادثه به سامانه 125 از طرف شهروندان شاهد، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بلافاصله گروه امداد و نجات 3 را ساعت 15:20 دیروز به منطقه سعادت آباد، بلوار دریا، خیابان گلها رهسپار كرد.
به گفته داوود جعفرپور فرمانده گروه امداد ونجات 3 عملیات سازمان آتش نشانی تهران، کارگر 38 ساله ای به علت نامعلومی در حین کار درمحل احداث ساختمان جدید، ناگهان از روی اسکلت فلزی در طبقه هم کف به پایین و بر روی طبقه منفی دو سقوط کرد.
وی اضافه کرد: آتش نشانان بی درنگ ایمن سازی لازم را در محل حادثه انجام داده و سپس فرد مصدوم را با برانکارد مخصوص به بالا منتقل کرده و تحویل عوامل اورژانس دادند.
گفتنی است علت و چگونگی بروز این حادثه هم اکنون از سوی کارشناسان آتش نشانی منطقه در دست بررسی است.
 
 
 
 
 
 


اخباراخبار HSEخبر HSEاخبار ایمنیاخبار سلامتاخبار محیط زیستhse newsخبرهای ایمنیسقوط کارگری از ساختمان نیمه کاره در اثر رعایت نکردن موارد ایمنی


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

6944

تعداد اعضا

5299

بازدید امروز

6005

بازدید دیروز

0

متخصصین آنلاین

10

میهمان آنلاین

22344947

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA