آزمایشگاه ترکیه‌ای که گروه خونی بیمار را اشتباه تشخیص داده بود از البرز می‌رود

 
آزمایشگاه ترکیه‌ای که گروه خونی بیمار را اشتباه تشخیص داده بود از البرز می‌رود
 
البرز رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز با بیان اینکه شدیداً به دنبال فسخ قرارداد شرکت ترکیه‌ای فعال در بخش آزمایشگاهی استان هستیم گفت: در صورتی که قرارداد فسخ نشود زمان آن بسیار طولانی و بالای ۱۵ سال خواهد بود.
 
دکتر حسن کریم در گفت و گو در خصوص آخرین وضعیت شرکت ترکیه‌ای فعال در بخش آزمایشگاهی استان البرز گفت: با توجه به شرایط اقتصادی کشور و فراهم نشدن امکانات مد نظر در استان، در حال توافق برای خروج این شرکت از قرارداد و واگذاری همه امور به دانشگاه علوم پزشکی هستیم.
 
حسن کریم با بیان اینکه به شدت این موضوع را دنبال می‌کنیم افزود: این کار مسائل حقوقی پیچیده و سنگینی دارد که باید توسط کارشناسان حقوقی انجام شود اما به طور کلی آخرین توافق این است که قرارداد فسخ شود.
 
ایشان در پاسخ به اینکه در صورت عدم لغو قرارداد این شرکت تا چه زمانی کار را بر عهده خواهد داشت اعلام کرد: در صورتی که قرارداد فسخ نشود زمان آن بسیار طولانی و بالای ۱۵ سال خواهد بود.
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز در خصوص اینکه آیا برای لغو قرارداد خسارتی متوجه طرفین قرارداد خواهد بود یا خیر گفت: یکی از موضوعات حقوقی مطرح در مساله فسخ قرارداد همین بحث محاسبه خسارت است که باید از طرف کارشناسان حقوقی اعلام شود که چقدر خسارت وارد خواهد شد.
 
وی در پایان گفت: به احتمال بسیار زیاد این قرارداد لغو خواهد شد.
 
به گزارش ایسنا، واگذاری آزمایشگاه‌ تشخیص طبی دانشگاه علوم پزشکی البرز به این شرکت ترکیه‌ای در سال ۹۵ انتقادات زیادی به دنبال داشت، این شرکت اخیراً گروه خونی یکی از بیماران بیمارستان مدنی را به اشتباه تشخیص داده و در بیمارستان گروه خونی اشتباه به بیمار تزریق شده بود.


اخباراخبار HSEخبر HSEاخبار ایمنیاخبار سلامتاخبار محیط زیستhse newsخبرهای ایمنیآزمایشگاه ترکیه‌ای که گروه خونی بیمار را اشتباه تشخیص داده بود از البرز می‌رود


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

8135

تعداد اعضا

5576

بازدید امروز

5993

بازدید دیروز

0

متخصصین آنلاین

197

میهمان آنلاین

24688967

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA