سقوط مرد جوشکار از ارتفاع / عکس

.بی توجهی به اصول ایمنی، سقوط کارگر جوشکار را از ارتفاع 6 متری ساختمان در حال ساخت به همراه داشت.
 
به گزارش پایگاه خبری ۱۲۵، در پی تماس شاهدان حادثه سقوط کارگر جوان از ارتفاع، با سامانه 125، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران پس از دریافت این خبر، ساعت ۱۷:۱۳ عصر روز گذشته زنگ ایستگاه ۳۷ را به صدا درآورد و آتش نشانان به همراه گروه نجات ۲، رهسپار محل حادثه در شهرک مسعودیه، انتهای خیابان کلهر، بعد از میدان دامداری شدند.
 
حسین کاظمی فرمانده ی آتش نشانان حاضر در محل حادثه در این باره گفت: مردی ۳۵ ساله از تبعه ی افغانستان در هنگام کار جوشکاری در ارتفاع به دلیل بهم خوردن تعادل از روی اسکلت سقوط و از ارتفاع حدود ۶متری بر روی پشت بام ملک مجاور فرود آمده بود.
 
وی افزود: آتش نشانان بلافاصله پس از درخواست عوامل اورژانس، خود را به پشت بام رساندند و با رعایت موارد ایمنی پس از فیکس کردن، وی را به خارج از ساختمان منتقل کرده و برای اعزام به مراکز درمانی تحویل تیم اورژانس دادند.
 
کاظمی خاطرنشان کرد: آتش نشانان پس از ایمن سازی محل حادثه و ارائه تذکرات ایمنی به مالک و تحویل محل به وی، عملیات خود را پایان دادند.
 
ایشان بیان کرد: کارگرانی که در ارتفاع و ساختمان های بلند مشغول به کار هستند حتما از وسایل ایمنی و فیکس کننده استفاده کنند تا در مواقع حادثه حداقل خسارت به آنها وارد شود.
 
 
 
Related image
 
 
 
 
Image result for ‫تصویر افتادن مرد جوشکار از ارتفاع‬‎
 
 


اخباراخبار HSEخبر HSEاخبار ایمنیاخبار سلامتاخبار محیط زیستhse newsخبرهای ایمنیسقوط مرد جوشکار از ارتفاع


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

8135

تعداد اعضا

5797

بازدید امروز

5993

بازدید دیروز

0

متخصصین آنلاین

211

میهمان آنلاین

24689188

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA