آتش سوزی در شرکت طیف سایپا

آتش سوزی و جاری شدن حلال های شیمیایی در شرکت طیف سایپا با حضور به موقع آتش نشانان مهار و خاموش شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری 125، در پی تماس کارگران با سامانه 125، مبنی بر بروز آتش سوزی مواد شیمیایی و مشاهده شعله و دود از شرکت طیف سایپا، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران ساعت 06: 18 دقیقه عصر روز گذشته بلافاصله آتش نشانان ایستگاه های 45،44،111،20 و خودرو های پشتیبانی را به همراهی تیم هزمت به محل بروز حادثه در شرق به غرب بزرگراه شهید لشکری، نبش خیابان 49 اعزام کرد.
محمد دیبا(مدیر منطقه 1 عملیات) که از لحظات اولیه حادثه در محل حضور داشت در این باره گفت: در محل حادثه مشاهده شد که هنگام جابجایی بشکه های حاوی حلال در خارج از محوطه سوله انبار و واژگونی بشکه ها از روی لیفتراک وجاری شدن حلال در کانال وسط کارخانه و شعله وری و سرایت به بشکه های همجوار، آتش سوزی رخ داده و دود بسیار غلیظی محوطه کارخانه را فرا گرفته بود.
ایشان بیان کردند: آتش نشانان پس از تجهیز خود به دستگاه های تنفسی به دو گروه تقسیم شدند که گروه اول با استفاده از عملیات کف رسانی و چندین رشته لوله آبرسانی به مهار آتش سوزی پرداختند و گروه دوم در قالب دو تیم سه نفره پس از جستجو، موفق شدند تعدادی از کارگران را که در اثر دودگرفتگی و جراحت داخل سوله محبوس شده بودند را به محل امن منتقل کنند و در آخر به تخلیه دود توسط فن های(فن فشار مثبت) آتش نشانی پرداختند.
گفتنی است؛ آتش نشانان با ارائه توصیه های ایمنی و تحویل محل حادثه به مسوولین شرکت به ماموریت خود پایان دادند.
 
 
 
 
 
 
 
 
 


اخباراخبار HSEخبر HSEاخبار ایمنیاخبار سلامتاخبار محیط زیستhse newsخبرهای ایمنیآتش سوزی در شرکت طیف سایپا/ مهار آتش در طیف سایپا


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

8133

تعداد اعضا

1115

بازدید امروز

3403

بازدید دیروز

0

متخصصین آنلاین

1

میهمان آنلاین

24673989

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA