کاهش قیمت 15 درصدی دوره‎های آموزشی NEBOSH, IOSH, IEMA شرکت HSE Arya

 شرکت بین المللی #RRC به مرکزیت انگلستان با سابقه 90 ساله فعالیت در زمینه برگزاری دوره های با کیفیت آموزشی در سطح جهان، از برجسته ترین و معتبر ترین برگزارکنندگان دوره های تخصصی سلامت، ایمنی و محیط زیست (HSE) می باشد.
 
این مرکز دارای کد نمایندگی 335 از سازمان NEBOSH می باشد.
 
شرکت #HSE_Arya از ایتدای سال 1397 موفق به اخذ نمایندگی بابت برگزاری دوره های نبوش، آیوش، آیما شد و تا کنون صدها دانشجو در ایران در این دوره ها شرکت نموده اند. برای احراز نمایندگی شرکت HSE Arya از RRC انگلستان کلیک نمایید.
 
برگزاری آزمون دوره های نبوش 
آزمون دوره های نبوش برای اولین بار در ایران بعد از تحریمها، در ابتدای سال 97 توسط شرکت HSE Arya برگزار شد و به صورت مستمر این آزمون در اقصی نقاط ایران در حال برگزاری می باشد. 
 
برگزاری دوره های آنلاین NEBOSH, IOSH, IEMA 
همچنین این شرکت مجوز برگزاری دوره های فوق را به صورت آنلاین را دارد که به دلایل زیر استقبال بسیار فراوانی در ایران شده است:
1- گواهینامه دوره های آنلاین هیچ تفاوتی با گواهینامه دوره های حضوری ندارد.
2- قیمت دوره های آنلاین به طور میانگین یک سوم قیمت دور های حضوری می باشد.
3- امکان پرداخت اقساطی بین 3 تا 12 قسط بنا به دوره های مختلف وجود دارد.
4- ثبت نام به صورت انفرادی می باشد و نیاز به رسیدن به حد نصابی برای شروع دوره نیست. (با پرداخت هزینه دوره، دوره شما آغاز می شود).
5- به علت فرصت مطالعه بیشتر، آمار قبولی بهتری دارد. به طور مثال برای دوره IGC حضوری، شما می بایست در طول 10 روز کلاس، بر روی حدود 600 صفحه کتاب به زبان انگلیسی مسلط شده و در روز یازدهم آزمون دهید. اما در دوره های آنلاین، بین 3 الی 18 ماه (بنا به نظر شما) مدت زمان برای مطالعه وجود دارد.
 


اخباراخبار HSEاخبار ایمنیاخبار سلامتاخبار بهداشتاخبار محیط زیستhse newsکاهش قیمت تمامی دوره‎های آمـوزشی NEBOSH, IOSH, IEMA شرکت HSE Arya


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

8133

تعداد اعضا

1085

بازدید امروز

3403

بازدید دیروز

0

متخصصین آنلاین

4

میهمان آنلاین

24673959

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA