تکذیب ارتباط بوی نامطبوع با فاضلاب پلاسکو

به نقل از ایسنا، محمد علی سعادتی صبح امروز در حاشیه تهرانگردی مسجدجامعی، در مورد انتشار اخباری در خصوص ارتباط انبار پلاسکو پلاسکو با انتشار بوی نامطبوع در تهران در روز چهار شنبه، گفت: انبار فاضلاب پلاسکو روز گذشته حوالی ساعت 17 در حین عملیات عمرانی گشوده شد و انتشار بوی نامطبوع در روز چهارشنبه ارتباطی به بازشدن انبار فاضلاب پلاسکو در روز پنجشنبه ندارد.
 
وی با بیان اینکه در 10 الی 12 سال ابتدای فعالیت پلاسکو فاضلاب این مجموعه به داخل این انبار می‌رفت و با پر شدن آن، فاضلاب به کانالهای دیگر سوق داده شد. گفت: ضمن حجم گاز متان در انبار چاه فاضلاب یک ساختمان آن قدر نیست که کل تهران فرا بگیرد.
 
آخرین وضعیت ساخت پلاسکو 20 طبقه
 
سعادتی در مورد آخرین وضعیت ساخت پلاسکو گفت: براساس مصوبه کمیسیون ماده 5 مقرر شد که 15 طبقه بر روی هم کف و 5 طبقه به صورت منفی ساخته شود که دستور نقشه صادر شده است و باید بنیاد مستضعفان نقشه های خود را به شهرداری تهران ارائه کند تا بررسی سازمان‌های ذیربط همچون آتش نشانی و سازمان نظام مهندسی آغاز شود.
 
Image result for ‫فاضلاب پلاسکو‬‎
 
وی با بیان این که قرار شده است که ساختمان پلاسکو بر روی سطح زمین معادل ارتفاع ساختمان قبلی باشد، گفت: البته از آن جایی که کمیسیون ماده 5 تاکید داشت که حقوق کسبه در ساختمان جدید تامین شود و همچنین با توجه به اینکه ساختمان جدید براساس استانداردهای جدید ساخته می شود و تعداد آسانسور و راه پله های آن افزایش یافته است، طبیعتا با افزایش ماشاعات، طبقات منفی افزایش می‌یابد تا بتوانیم حقوق کسبه را رعایت کنیم.
 
وی در پاسخ به این سوال که آیا با ساخت 15 طبقه پلاسکو حریم مدرسه ژاندراک و دیگر آثار میراثی در این منطقه خدشه‌دار می شود نیز گفت:‌ سازمان میراث فرهنگی در کمیسیون ماده 5 حضور دارد و تاکید داشتند تعداد طبقات نباید بیشتر از 15 طبقه باشد.
 
شهردار منطقه 12 تهران در مورد تامین پارکینگ این مجموعه نیز گفت: از آن جای که سیاست ما افزایش تعداد پارکینگ‌های همگانی در سطح بافت تاریخی نیست، قرار شد که کماکان پلاسکو با استفاده از پارکنیگ "پاساژ پروانه" و هوشمند سازی پارکنیگ "اکبر"، نیاز پارکینگی خود را تامین کند.
 
سعادتی در پاسخ به این سوال که سود حاصله به شهرداری در پی ساخت ساختمان جدید پلاسکو چقدر خواهد شد ، گفت: براساس مصوبه شورای شهر تهران، شهرداری عوراضی از محل ساخت ساختمان جدید پلاسکو دریافت نمی کند.


اخباراخبار hseاخبار ایمنیاخبار بهداشتاخبار محیط زیستاخبار روزانهاخبار جدیدخبر HSEتکذیب ارتباط بوی نامطبوع با فاضلاب پلاسکو


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

6650

تعداد اعضا

2881

بازدید امروز

7296

بازدید دیروز

0

متخصصین آنلاین

0

میهمان آنلاین

20729446

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA