ضرورت توجه به الزامات اچ اس ای در مدیریت نظارت بر تولید نفت و گاز

به گزارش خبرنگار NIOC، محسن پاکنژاد در  آیین تودیع و معارفه مدیران پیشین و جدید مدیریت نظارت بر تولید نفت و گاز شرکت ملی نفت ایران که عصر امروز (سه شنبه ۱۲ دی ماه) در ساختمان مرکزی چهارم برگزار شد، با اشاره به سوابق ارزشمند فعالیت مدیر جدید نظارت بر تولید نفت و گاز گفت: آقای فرخ علیخانی، در شرکت هایی همچون شرکت نفت و گاز پارس و شرکت نفت فلات قاره فعالیت داشته است و مسلط به عملیات تولید، صاحب اندیشه های نو و صاحب سبک در مباحث مدیریتی است. به طور حتم برنامه های وی برای توسعه و پیشرفت شرکت استفاده و بخشی از آن ها در کوتاه مدت اجرایی خواهند شد.
 وی با تاکید بر بی نظیر بودن توانایی تخصصی نیروی های انسانی در بخش تولید و بهره برداری، از مدیر جدید نظارت بر تولید نفت و گاز خواست: الزامات اچ.اس.ای و ایمنی در صدر اولویت های این مدیریت قرار گیرند.
مهندس پاکنژاد در ادامه ضمن تشکر از زحمات بی شائبه مدیر پیشین نظارت بر تولید نفت و گاز شرکت ملی نفت ایران تصریح کرد: آقای رحیمی بضاعت فنی و تجربیات ارزشمندی دارد و بی شک پس از این، از حضور و تجربیات وی در یکی از شرکت های تابعه در جایگاه مدیر استفاده خواهد شد.
معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر به مدیر سابق نظارت بر تولید نفت و گاز، از تلاش های وی قدردانی به عمل آورد و برای مدیر جدید آرزوی موفقیت کرد.
 


اخباراخبار hseاخبار سلامت ایمنی بهداشت محیط زیستضرورت توجه به الزامات اچ اس ای در مدیریت نظارت بر تولید نفت و گاز


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

6646

تعداد اعضا

3119

بازدید امروز

5943

بازدید دیروز

0

متخصصین آنلاین

260

میهمان آنلاین

20659364

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA