گازگرفتگی در مجتمع مسکونی 4 نفر را راهی بیمارستان کرد

جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا؛ با اشاره به حادثه گاز گرفتگی در ساعت 10:53 دقیقه صبح امروز در یک مجتمع مسکونی واقع در خیابان شریعتی، خیابان یخچال گفت: ایستگاه 89 آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام و مشخص شد در قسمت موتورخانه این مجتمع 5 طبقه و 20 واحدی گاز مونواکسید کربن منتشر شده است.
 
وی ادامه داد: این گاز از طریق داکت‌ها و رایزرها به طبقات و واحدهای بالایی ساختمان نفوذ کرده و واحدهای بخش شرقی ساختمان مشرف به داکت‌ها تحت تاثیر قرار گرفتند.
 
ملکی عنوان کرد: ماموران آتش‌نشانی واحدها و طبقات مجتمع مذکور را جستجو و 15 نفر از زنان و مردان حاضر در آن را از ساختمان خارج کردند.
 
سخنگوی سازمان آتش نشانی با بیان اینکه 4 نفر شامل 2زن و 2 مرد حالشان وخیم و دچار مصدومیت شدید بودند، اظها رکرد: اوضاع به گونه‌ای بود که یک نفر با برانکارد به خارج از ساختمان منتقل و همه افراد سریعا به مراکز درمانی منتقل شدند، باقی افراد نیز مورد درمان سرپایی قرار گرفتند.
 
وی با اشاره به حضور کارشناس آتش‌نشانی در محل وقوع حادثه و انجام بررسی‌های لازم عنوان کرد: سرانجام مشخص شد علت نشت گاز در موتورخانه نقص در مشعل و دودکش موتورخانه بوده است.
 
ملکی اضافه کرد: عملیات مذکور در ساعت 12:6 دقیقه ظهر به پایان رسید.
 


اخباراخبار hseاخبار سلامت ایمنی بهداشت محیط زیستگازگرفتگی در مجتمع مسکونی 4 نفر را راهی بیمارستان کرد


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

6646

تعداد اعضا

3064

بازدید امروز

5943

بازدید دیروز

0

متخصصین آنلاین

284

میهمان آنلاین

20659309

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA