انفجار و آتش‌سوزی شبانگاهی در خیابان پیروزی

به گزارش ایلنا، با اطلاع رسانی این حادثه به سامانه 125 از سوی شهروندان، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران به سرعت آتش نشانان ایستگاههای 48، 31 و 117 و نیز گروه امداد و نجات 9 به همراه خودرو نردبان، تانکر آب و خودرو حامل دستگاه تنفسی را ساعت 22:42 شب گذشته به خیابان پیروزی، خیابان 21 متری دهقان رهسپار کرد.
 
عباس قاسمی افسر آماده منطقه 6 عملیات آتش نشانی تهران با اعلام این که حادثه در یک ساختمان دو طبقه ای به مساحت 250 مترمربع اتفاق افتاد، افزود: در طبقه همکف این ساختمان، چندین مغازه کوچک با کاربری های مختلف وجود داشت که ناگهان یکی از این مغازه ها به مساحت 6 مترمربع در قسمت زیر پله با کاربری فروش عطر، ادکلن و لوازم آرایشی دچار انفجار و آتش سوزی شد.
 
وی با اشاره به سرایت آتش به واحد مسکونی 160 مترمربعی و انباری 60 مترمربعی مملو از اجناس در طبقه اول و همچنین آشپزخانه واحد مسکونی 30 مترمربعی در طبقه دوم این ساختمان، ادامه داد: قوطی های اسپری و خوشبو کننده موجود در مغازه لوازم آرایشی براثر حرارت زیاد دچار انفجار شده وبه خیابان پرتاب می شد که همین مسئله موجب آتش سوزی در یک دستگاه خودرو وانت و یک دستگاه خودرو پژو پارس شد.
 
افسر آماده منطقه 6 عملیات آتش نشانی تصریح کرد: آتش نشانان بی درنگ با قطع جریان برق و گاز ساختمان، محل حادثه را ایمن سازی کردند و با استفاده از تجهیزات فردی، دستگاه های تنفسی و لوله های آبرسانی، خود را به کانون آتش سوزی رسانده و مشغول مهار آتش سوزی ساختمان و خودروها شدند.
 
قاسمی با اعلام اینکه خوشبختانه در این حادثه، به ساکنان و افراد حاضر در محل آسیبی نرسید، خاطرنشان کرد: نیروهای آتش نشانی با تلاش فراوان این آتش سوزی را مهار و کاملاً خاموش کردند و همچنین از سرایت آن به مغازه های مجاور و انبار وسیع در قسمت زیر زمین این ساختمان جلوگیری به عمل آوردند.
 
گفتنی است؛ علت بروز این حادثه از سوی کارشناسان سازمان آتش نشانی تهران در دست بررسی است و نیروهای عملیاتی پس از تخلیه اجناس سوخته و تحویل محل حادثه به عوامل انتظامی، به ایستگاه های خود بازگشتند.
 


اخباراخبار hseاخبار سلامت ایمنی بهداشت محیط زیستانفجار و آتش‌سوزی شبانگاهی در خیابان پیروزی


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

6646

تعداد اعضا

2660

بازدید امروز

5943

بازدید دیروز

0

متخصصین آنلاین

392

میهمان آنلاین

20658905

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA