شکستگی لوله گاز در شهر زیبا حادثه آفرید

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری 125، پس از اطلاع رسانی این حادثه به سامانه 125 از سوی شهروندان، ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 27 را ساعت 22:35 شب گذشته به شهر زیبا، میدان کودک اعزام كرد.
 
 
ایرج جعفری فرمانده آتش نشانان اعزامی در این باره گفت: پس از رسیدن نیروهای عملیاتی به محل حادثه و بررسی این محل، مشخص شد لوله اصلی انتقال گاز شهری در قسمت فضای سبز کنار خیابان دچار شکستگی شده و آتش گرفته است.
 
وی با اشاره به اینکه ارتفاع زبانه های آتش به 6 متر می رسید، اضافه کرد: آتش نشانان به سرعت با کشیدن نوارهای هشدار دهنده محل حادثه را ایمن سازی کردند و با استفاده از تجهیزات فردی و لوله های آبرسانی از چندین سمت مشغول مهار آتش سوزی شدند.
 
 
این فرمانده آتش نشانی با اعلام اینکه احتمال سرایت آتش سوزی به درختان در قسمت فضای سبز وجود داشت، خاطرنشان کرد: نیروهای عملیاتی با تلاش فراوان آتش سوزی را مهار و کاملاً خاموش کردند و محل حادثه را تحویل عوامل شرکت گاز حاضر در محل دادند.
 
گفتنی است؛ علت بروز این حادثه از سوی کارشناسان منطقه یک عملیات سازمان آتش نشانی تهران در دست بررسی است.م1
 
 


اخباراخبار hseاخبار سلامت ایمنی بهداشت محیط زیستشکستگی لوله گاز در شهر زیبا حادثه آفرید


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

6650

تعداد اعضا

2439

بازدید امروز

7296

بازدید دیروز

0

متخصصین آنلاین

1

میهمان آنلاین

20729004

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA