اعزام نیرو برای رفت و روب به شهر کربلای معلی

رئیس ستاد اربعین شهرداری تهران از آغاز اولین مرحله اعزام نیرو برای رفت و روب شهر کربلای معلی خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر، مجتبی عبدالهی عصر روز گذشته ۱۹ مهرماه در دیدار با حسین جواد المنکوشی فرماندار کربلا و ناصر میری محمد العامری شهردار کربلا  ضمن ابراز خوشحالی از ورود هیات عراقی به تهران به تشریح اقدامات شهرداری تهران در شهر کربلا  در اربعین سال گذشته همچون اعزام نیرو، تجهیزات و...  و نیز چگونگی روند اجرای تفاهم نامه در سال گذشته پرداخت.
 
عبدالهی در خصوص برنامه های آتی شهرداری تهران  در اربعین حسینی و در شهر کربلای معلی به ارائه توضیحاتی در زمینه جمع آوری زباله،تفکیک و حمل زباله و تبدیل آن به انرژی برق و... پرداخت و گفت: برای خدمات رسانی به شهر کربلا در مرحله اول ۶۰۰ نفر نیرو عصر امروز برای رفت و روب اعزام و در مرحله دوم نیز ۲۰۰۰ نیرو به کربلای معلی اعزام می گردند.
 
وی اضافه کرد:همچنین اقدامات ما در شهر نجف اشرف نیز از دو هفته پیش برای  رفت و روب و آماده سازی این شهر برای ورود زائرین و نیز انتقال تجهیزات مورد نیاز انجام گرفته است.
 
عبدالهی در ادامه افزود:تجهیزات مورد نیاز برای رفت و روب، تامین چادر،مخازن زباله ،فرغون، جارو، لباس کارگران، ماشین آلات و... در قالب کاروان های مختلف به شهر کربلا و نجف ارسال می گردند.
 
وی با بیان این که طراحی و احداث فضای سبز در چندین نقطه از شهر کربلا به انجام رسیده است، اظهار داشت:طراحی، زیباسازی و فضای سبز خیابان میثم تمار نیز به اتمام رسیده است که در صورت اعلام آمادگی مدیریت شهری کربلا، قابل اجرا خواهد بود.
 
 
رئیس ستاد اربعین شهرداری تهران با تاکید بر انجام هماهنگی های لازم برای خدمات رسانی نیروهای شهرداری تهران در شهر کربلا، گفت:خدمات رسانی به زائرین ائمه اطهار (ع) افتخار بزرگی برای ما است.
 
وی در خصوص ایاب و ذهاب زائرین به شهر کربلا و نجف گفت:تدابیر لازم برای جابجایی زائرین در مناطق مرزی پیش بینی گردیده است.
 
تاکید بر همکاری و انتقال تجارب شهرداری تهران به شهر کربلا
 
همچنین در این جلسه شهردار و فرماندار شهر کربلا ضمن قدردانی از شهرداری تهران در خدمات رسانی و توجه ویژه مدیریت شهری تهران به شهر نجف و کربلا در ایام اربعین سید و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین(ع)، بر انتقال تجربیات مدیریت شهری در زمینه پسماند، زباله، فضای سبز و... و نیز ادامه و استمرار همکاری و تعامل و تبادل تجربیات فی مابین شهر کربلا و شهر تهران در کل سال تاکید کردند.
 
گفتنی است شهردار و فرماندار شهر کربلا پس از بازدید از سازمان مدیریت پسماند و سازمان میوه و تره بار از روند اقدامات سازمان مدیریت پسماند در خصوص چگونگی جمع آوری زباله، کارخانه زباله سوز و... و میادین میوه و تره بار شهرداری تهران قرار گرفتند و در ادامه بازدیدهای خود از بوستان آب و آتش، پل طبیعت و... بازدید به عمل آوردند.
 


اخبارسلامت ایمنی و محیط زیستhseاخبار hseاعزام نیرو برای رفت و روب به شهر کربلای معلی


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

8221

تعداد اعضا

598

بازدید امروز

5227

بازدید دیروز

1

متخصصین آنلاین

1

میهمان آنلاین

25032526

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA