دانلود نرم افزار اندروید "استخدام و اخبار و همایشهای HSE" تهیه شده توسط مرجع متخصصان HSE

بدین وسیله مرجع متخصصان سلامت، ایمنی و محیط زیست (HSEexpert) به اطلاع علاقه مندان به دنیای HSE‌ می رساند:

 

اولین برنامه جامع اخبار همایش کاریابی وبسایت www.HSEexpert.com تحت سیستم عامل اندروید ساخته شد. این نرم افزار در نسخه اول، شامل سه قسمت اخبار HSE، همایش های تخصصی HSE، و همچنین آگهی های استخدامی HSE می باشد که همزمان با وبسایت مرجع متخصصان به روز گردیده و با اتصال به اینترنت در دسترس علاقه مندان خواهد بود.

با استفاده از این نرم افزار، بدون مراجعه به سایت، آخرین اخبار، همایش ها و آگهی های استخدامی های جدید دنیای HSE در گوشی همراه شما قابل مشاهده و مطالعه می باشد.

 

علاقه مندان می توانند با مراجعه به نرم افزار بازار قسمت کسب و کار، و همچنین از لینک و کد QR زیر نرم افزار را دریافت نموده و روی گوشی هوشمند خود نصب نمایند.

 

دانلود نرم افزار " استخدام و اخبار و همایشهای HSE "

 

 

نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما دوستان و همکاران محترم، باعث پیشرفت و ارتقای هرچه بیشتر این نرم افزار و همچنین نرم افزارهای در دست طراحی مرجع متخصصان HSE خواهد بود.

 

 نرم افزار اندرویددانلود نرم افزار اندروید HSEاستخدام و اخبار و همایشهای HSEنرم افزار استخدام HSEمرجع متخصصان بهداشتایمنی و محیط زیستwww.HSEexpert.com


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

6472

تعداد اعضا

4355

بازدید امروز

6089

بازدید دیروز

0

متخصصین آنلاین

113

میهمان آنلاین

18544048

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA