لغو دومین همایش ملی آسیب‌های اجتماعی ایران

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایلنا، قرار بود در این همایش در مورد محورهای اساسی آسیب‌های اجتماعی مقاله ارائه شود. عصر دوشنبه در تماس با دبیرخانه و دبیر همایش اعلام شده كه زمان همایش به تعویق انداخته شود.

 

گفته می‌شود برگزاری این همایش به دلیل نزدیكی به زمان انتخابات به تعویق افتاده‌است.

 

مقالاتی که قرار بود در این همایش دو روزه ارائه ‌شود در 6 محور آسیب‌های نوپدید – نابرابری‌های اجتماعی و اقتصادی – اعتیاد و قاچاق – آسیب‌های ناشی از شهر‌نشینی و جمعیت – جرم، جنایت و بزه و شرایط آنومیک و مساله هویت دسته‌بندی شده‌بود.

 

دبیر این همایش پیش‌تر اعلام كرده بود كه بیش از ۷۰۰ عنوان چکیده مقاله به دبیرخانه همایش ارسال شده و موضوعات بسیار مهم و کلیدی را مورد واکاوی قرار داده است.

 

در فرآیند داوری همایش حدود ۳۱۰ چکیده مقاله توسط داوران تایید شده، قرار بود یک‌صد عنوان به صورت پوستر و حدود ۳۰ مقاله به صورت سخنرانی در همایش ارائه ‌‌شود.

 

به گفته دبیر همایش بیشترین مقالات ارسال شده به دبیرخانه همایش در حوزه آسیب‌های خانواده‌، طلاق‌، تاخیر در ازدواج، خشونت بر علیه زنان، خشونت جنسی و خشونت و آزار علیه کودکان بود. برگزارکننده اصلی این همایش انجمن جامعه‌شناسی ایران بود.
نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

6284

تعداد اعضا

1177

بازدید امروز

6726

بازدید دیروز

0

متخصصین آنلاین

84

میهمان آنلاین

17072000

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA