برگزاری اولین نمایشگاه HSE به قصد تغییر نگرش‌ در زمینه ایمنی و بهداشت کار

اولین نمایشگاه بین المللی بهداشت، ایمنی و محیط زیست، آتش نشانی و امداد و نجات روز گذشته هفتم آذر ماه آغاز به کار کرد و تا روز دوشنبه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برپاست.

به گزارش ایلنا، هدف از برگزاری این نمایشگاه ارتقاء سطح علمی، ارائه فن‌آوری‌های پیشرفته و تخصصی و معرفی تجهیزات شرکت‌های توانمند حوزه HSE (بهداشت، ایمنی و محیط زیست)، ترویج و توسعه تحقیقات و فعالیت‌های پژوهشی، تغییر نگرش‌های جدید در زمینه‌های ایمنی، بهداشت کار و محیط زیست در تمامی صنایع و ارائه چشم‌اندازی نوین در عرصه سلامت و بهداشت جامعه است. در همین راستا کلیه سازمان‌ها، شرکت‌ها، صنایع تولیدی و خدماتی با تازه‌ترین استانداردهای مدیریت ایمنی و سلامت و محیط زیست در حوزهٔ کار آشنا می‌شوند.

گفتنی است بر اساس اعلام سازمان بین المللی کار سالانه حدود ۳ میلیون نفر بدلیل حوادث و بیماریهای ناشی از کار جان خود را از دست می‌دهند که از این میان سهم حوادث ناشی از کار حدود ۳۵۰ هزار نفر است. بر اساس اعلام این سازمان جهانی، خسارت‌های مادی ناشی از حوادث و بیماریهای ناشی از کار، حدود ۴ درصد GDP (تولید ناخالص داخلی) کشور‌ها برآورد می‌شود. بررسی‌ها برروی آمارحوادث ناشی از کار بوقوع پیوسته در خلال سالهای۹۳-۱۳۸۹ نشان می‌دهد که بطور متوسط، حدود ۴۵ درصد از کل حوادث ناشی از کار مربوط به بخش ساختمان می‌شود و این در حالی است که سهم بخش صنعت از حوادث کاری به وقوع پیوسته در سالهای مذکور حدود ۳۵ درصد و سهم بخش معدن حدود ۲ درصد بوده است.

 

منبع :خبرگزاری ایلنااخبارسلامت ایمنی و محیط زیستhseاولین نمایشگاه HSEایمنی و بهداشت کارحوادث کارآذر 93محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

6871

تعداد اعضا

3223

بازدید امروز

11095

بازدید دیروز

0

متخصصین آنلاین

240

میهمان آنلاین

22097611

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA