قربانیان برق گرفتگی در سال 92؛ مردان ده برابر زنان

 

 

 

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان پزشکی قانونی کشور، در نه ماهه امسال 605 نفر بر اثر برق‌گرفتگی در کشور جان خود را از دست دادند،‌ این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که تعداد مرگ‌های ناشی از برق‌گرفتگی 527 نفر بود 14.8 درصد افزایش یافته‌است.
در نه ماهه امسال استان‌های تهران با 121 مورد، خوزستان 53 مورد و فارس با 52 مورد بیشترین و استان‌های چهارمحال و بختیاری با یک مورد، ایلام با دو مورد و مرکزی با سه مورد به ترتیب کمترین آمار تلفات ناشی از برق‌گرفتگی را داشته‌اند.
بر اساس آمارهای موجود در نه ماهه امسال، هر ماه با افزایش آمار مرگ ناشی از برق گرفتگی مواجه بودیم و تنها در مهر ماه امسال این آمار 4.7 درصد کاهش داشت. همچنین در آذر ماه امسال آمار مرگ براثر برق‌گرفتگی 3.7 درصد افزایش یافت و از 54 نفر در سال گذشته به 56 نفر در سال جاری رسید.
گفتنی است در این مدت بیشترین آمار تلفات برق گرفتگی با 81 مورد در مرداد ماه و کمترین آن با 53 مورد در فروردین ماه ثبت شده است.

 

 

منبع : خبر آنلاین

 


اخبارسلامت ایمنی و محیط زیستhseحوادثبرق گرفتگیقربانیانمردانآمار تلفاتافزایش


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

8147

تعداد اعضا

3422

بازدید امروز

4777

بازدید دیروز

1

متخصصین آنلاین

3

میهمان آنلاین

24714206

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA