ریزش همزمان سه ساختمان در شهرری

سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در این باره گفت: تخریب همزمان سه ساختمان در مجاورت یکدیگر در ساعت 10:04 صبح امروز به سامانه 125 اطلاع داده شد.

وی با بیان اینکه به دنبال این حادثه آتش‌نشانان ایستگاه 9 به محل حادثه واقع در میدان شهرری اعزام شدند، افزود: پس از حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد سه ساختمان سه طبقه که جمعا 9 واحد بودند در مجاورت یک زمین به مساحت 500 متر مربع که گودبرداری شده بود ناگهان ریزش کرده‌اند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه خوشبختانه هیچ یک از شهروندان هنگام بروز حادثه در ساختمان‌ها نبوده‌اند به ایسنا گفت: این سه ساختمان کاربری اداری - پزشکی داشته‌اند و پیش از این از ابتدای امسال تا کنون کارشناسان و مسئولان ایستگاه 9 آتش نشانی مستقیما سه مرتبه نسبت به تخلیه آن دستور اکید داده بودند.

ملکی با بیان اینکه یک ماه بود که این ساختمان‌ها تخلیه شده بود، افزود: آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی محل در ساعت 11:10 به عملیات خود خاتمه دادند.

وی با اشاره به وقوع این حادثه اظهار کرد: با توجه به اینکه آتش‌نشانان نسبت به تخلیه این ساختمان هشدار داده بودند، بنابراین بدیهی است که شهروندان باید به این هشدارها توجه کنند؛ کما اینکه در صورت بی‌توجهی به هشدارها در این مورد قطعا تعداد قابل توجهی کشته و زخمی می‌شدند.

 

 

منبع : خبرآنلایناخبارسلامت ایمنی و محیط زیستhseحادثه شهریگود برداریریزش ساختمانسازمان آتش نشانیخدمات ایمنی شهرداریشهر ری


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

7963

تعداد اعضا

4399

بازدید امروز

5546

بازدید دیروز

0

متخصصین آنلاین

1

میهمان آنلاین

23695016

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA